Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszt pozitív?

Facelle teszt pozitív?

Figyelt kérdés

Kb 14 dpo (ovuteszttel), délutáni mintából (reggeli még negatív).

Szerintetek?

Időben ott volt, rózsaszínes, csak nagyon halvány.

[link]



jún. 29. 19:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Ha már szétszedés nélkül pirosan ordít a második csík, akkor pozitív.
jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Én ezt negatívnak mondanám. 14.Dpo-n már erősnek kéne lennie délutáni vizeletből is. Mindenesetre csinálj egyet reggel is. Amíg nem jön meg, van remény...:)
jún. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Ez negatív
jún. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
Hát, nekem Facelle teszt szétszedve is hómező volt nem terhes. Pozitív lesz ez. Az meg egy baromság, hogy milyennek KELL lennie. Nálam délután még késésnél is nagy semmi lenne, hiába vagyok terhes. Nem mindenkinél választódik ki egyformán a Hcg.
jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%
De miért kell egy tesztet szétszedni? Látod még így se lett egyértelmű, ki kellett ide is tenni...
jún. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
Az a baj, hogy a kérdezőnek már napokkal ez előtt is volt olyan tesztje, amin épp csak derengett valami, ami csak órákkal később jelent meg. Ahhoz képest ez még tényleg gyengécske, de azért drukkolok neki.
jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%

Nyugodtan lepontozhattok, számítottam rá, de attól még a teszt + és az volt a kérdés. Lehet, hogy nem marad meg, lehet, hogy nem fejlődik (fogalmam sincs, nem láttam több tesztjét), de aki használt Facelle tesztet, az tudja, hogy terhesség nélkül nincs rajta SEMMI, pláne olyan, ami fotón is látszik. Aki meg nem, az csak okoskodik.

#4

jún. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%

7: en meg ugy vagyok vele, hogy az ilyen “hunyorogva-tavolrol-fejjel lefele a telefont tartva” tehat nagyon nehezen kivehetoen, TALAN latni lehet valamit, az nem pozitiv. Eleve rengetegen irnak ide, akik kb az aktus utan tesztelnek, rajtuk kivul senki nem latja, csak ok eroskodnek, hogy marpedig ott van az a masodik csik. Kerdem en, akkor minek kerdeznek masokat, ha ok latjak?

Tudom milyen rafeszulni a gyerektemara, de minden ilyen kerdesnel leirom, hogy csinaltam tesztet en is napokkal a nemvart elott, hasonloan halvany pozitiv lett, aztan par nap mulva megis megjott, mert kemiai volt. Es megis mindig le vagyok pontozva, mert a kerdezo csak kardoskodik, csak tudja, meg jobban latja, hat lelke rajta. Aztan hanyan jottek sirni, hogy megiscsak kemiai volt..

jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

#8!Ok., de akkor igaza volt. A kémiai, terhesség. Neked is + volt. Ez a teszt pozitív? Igen. Kémia lesz? Nem tudjuk. De a kérdező nem azt kérdezte. Szerintem maradjunk a kérdésnél, fölösleges jósolgatni.

Nekem a másodiknál nagyon halvány tesztem volt.(Az elsőnél is, az vetélés lett.) Láttam, hogy +, de csak abból, hogy nem hómező, mint a többi volt. Úgy voltam vele, hogy nem tudom, mikor volt ovum(mert addig úgy tudtam, hogy nem volt abban a hónapban), nincs támpont, hogy mikor kéne megjönnie, nem tudom, épp halványodik vagy erősödik, 2 napig kémiainak veszem, akkor tesztelek újra, ha erősödik, akkor vérvétel és ha ott is nő, elkezdem komolyan venni. Erősödött, de alig, másoknak olyankor már leugrik. Vér alapján pedig marha magas volt a hcg. Pár hét múlva megszülöm😁 Igen, tudtam, hogy lehet kémiai is, de az ott és akkor pozitív, pont.

#7

jún. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%

Egy nagyon halvány pozi teszt után 2 nappal még általában másnak sem ugrik le a csík, legfeljebb jobban látszik mint előtte. Mivel neki már napok óta van hcg a vizeletében, és még mindig épp csak kimutatható belőle, ki tudja mi lesz. Te már

megjósoltad neki, hogy pozitív lesz az, de azért én óvatosan fogalmaznék, hiába sértődsz meg. (És én speciel semmilyen irányba nem pontoztam itt senkit. Téged sem.) Remélem a kérdező azon ritka kivételek táborát erősíti, amibe te tartozol, bár ő tudni véli az ovulációja időpontját. Amúgy mennyi volt neked a hcg, amikor a halvány teszted után nézetted? Csak kíváncsiságból, sacc/kb?

jún. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!