Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszt pozitív?

Facelle teszt pozitív?

Figyelt kérdés

Kb 14 dpo (ovuteszttel), délutáni mintából (reggeli még negatív).

Szerintetek?

Időben ott volt, rózsaszínes, csak nagyon halvány.

[link]



jún. 29. 19:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%

#10!Nem sértődöm meg, de nem megjósoltam, hogy pozitív lesz, hanem látom, hogy ez már most az. A + nem azt jelenti, hogy gyereke lesz, hanem, hogy a tesztelés idején van hcg a vizeletben. Az övében van/volt, amikor tesztelt. Értsd meg, én nem láttam más kérdését, ezért más tesztjét se tudom értékelni, csak ezt. Ez halvány+.

Én a 2., tehát már erősödő, de még mindig nagyon halvány után 2 nappal nézettem először vérből. Akkor 290 volt, mivel 2 naponta duplázódik, a 2 nappal azelőtti reggeli tízes tesztem is lehetett volna normális erősségű, de nem volt. Aztán a normálnál gyorsabban nőtt és bő 1hét múlva csináltam egy utolsó pisi tesztet, hogy legyen képem olyanról is, amit más is pozitívnak lát. Akkor már majdnem egyforma volt a 2 vonal, de a teszt azért még halványabb. Vérben pedig 40ezer körül volt a hcg-m.

#9

jún. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
44%
A teszt akkor pozitív, ha nem kell szétszedni és úgy látsz rajta második csíkot, de ez szétlett, így érvénytelen.
jún. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
27%
14dpo-n nekem már elég erős pozitív volt . Ez negatív . Ha szétszedés nélkül is jól látható a második vonal akkor pozitív. Felesleges szétszedni.
jún. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is ugyanilyen volt, nagyon halvány. Nekem késői ovu volt és 9-10.dpo-n lehettem de a menstruációm késett. Baba lett belőle. Szerintem ez pozitív, az már más kérdés, hogy az is marad e. Nekem amúgy mikor ilyen volt, akkor rá 2 napra vérvételes hcg-m 73 vagy mennyi volt. Tesztelj másnap, már akkor is lehet látni, hogy erősödik e a csík vagy sem, de biztos eredményt 2 nap múlva hoz. Szurkolok!
jún. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
46%
10/9 teszten latni ezt a csikot ha nem vagy terhes akkor is. Mindegy milyne fajta.. tudom mirol beszelek 2.5 evig probalkoztunk
jún. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett végül? Az enyém is ilyen volt ma reggel. 13. dpo. De mindenhol azt olvasom, hogy ha sikerült, a Facellenek már sokkal erősebbnek kéne lennie. Annyira reménykedem, de nem merem magam beleélni.
júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Kedves 16!

Kémiai lett végül :(

És Neked?

júl. 17. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!