Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lètezik hogy a Facelle teszt...

Lètezik hogy a Facelle teszt halvány csíkos?vagy szellem csíkos? Kicsit időn túl... De a legjobb hogy 3 gyermekem van és el vagyok kötve...ez durva lenne.

Figyelt kérdés
jún. 16. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi az a "kicsit" időn túl? Ha kb 10 percen túl jött ki, akkor érvénytelen minden használati utasítás szerint. Ha hamarabb, lehetsz terhes (sajnos olvastam itt, hogy sokaknak sikerült elkotes után), én még szellemcsikos tesztet időn belül nem láttam, nekem ez városi legenda. Időn belül két csíkos tesztem csak terhesen volt (hogy halvány, nem számít, akármilyen halvány csík pozitív eredményt jelent, nekem alig látszott a második csík elsőre, most meg már 8 hónapos a fiam). Időn túl meg nem tudom, mert nem nézegettem. Tesztelj újra pár napon belül, ha bizonytalan vagy.
jún. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy drukkolok, hogy úgy alakuljon, hogy jó legyen neked, meg mindenkinek :)
jún. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Német Rossmann oldalán nagyon sok negatív véleményt olvastam a Facelle-ről, hogy sokaknak ál-pozitív eredményt hozott. Nekem is volt egy ciklus, ahol több halvány második csíkos Facelle tesztem lett, bele is éltem magam feleslegesen, végül valószínű, hogy csak kémiai terhesség volt (vagy álpozozitív, de érdekes módon azóta se volt egy sem amin lett volna szellemcsík, abban a ciklusban viszont az összes egymás után. Szóval elképzelhető, hogy “elindult” valami, de végül nem fejlődött tovább). Várj szerintem 1-2 napot és tesztelt szerintem újra, más fajtával. De kérdésedre válaszolva, a Facelleről több helyen olvastam, hogy tud ilyen fals eredményt produkálni. :)
jún. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek:)
jún. 16. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Időn túl nem szabad nézegetni. Azért ismételd meg pár nap múlva, mert gondolom ezt a tesztet is okkal csináltad, de dobd ki a tesztet időben.

Én még egyébként nem láttam száradási csíkos tesztet, de főleg a negatív tesztek nekem nagyon hamar kukában landoltak.

jún. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen létezik. Amit becsatolok egy időn túli teszt. Nem voltam terhes kicsit sem, csak jóval az idő lejárta után néztem. Nem is indult el semmi se, mert vele egyidejűleg a predi teljesen negatív volt aznap és másnap is. [link]
jún. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem jelenleg időn belül is csak alig látható, de két napja látható csík jön ki rajta....viszont tapasztalatom szerint, a facelle akkor pozitív, ha időn belúl szép színes csík jelenik meg. Még az első megejelenésénél is egyértelmű pozitív esetén.


Ha neked csak ilyen mintha lenne valami, akkor az nem pozitív.

Időn túl meg nincs is jelentősége.


A facelle jó teszt, akkor is, ha a reagens szinte mindig feltűnik.

jún. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!