Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ránéznétek erre a tesztre...

Ránéznétek erre a tesztre teljes méretben? 10 perc után jött ki,gabriel teszt. 1 napja késik A második csík száradási lenne? Mindenképp fogok ismételni,de elbizonytalanodtam.

Figyelt kérdés
[link]

#teszt #Száradási?
júl. 20. 14:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%

Nekem ez pozitivnak tunik

Szerintem ismetelj holnap holnaputan mindenkepp

Drukkolok🤞

júl. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Ez teljesen negatív, késésnél 1 perc után már egyértelműen látszódnia kellene
júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
41%

Halvány pozi,piros a 2.csík.

Nekem egy hét után lett ilyen az első tesztem,valószínű később volt ovud! :) Drukk,de szerintem egyértelmű.

júl. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem pozitív, ismételj honlap. Halvány, de annak sok oka lehet.
júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hétfőn Predivel vagy facellével tervezek újra tesztelni🙃

Addig mostmár várok.

júl. 20. 14:40
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
10 perc után nem érvényes az eredmény! De ez fel van tüntetve mindig a csomagoláson...
júl. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
79%
Főleg Gabrielnél, ami mindig halvány 2 csíkos...
júl. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
37%

Nekem több óra múlva lett pozitív ez a teszt,2 nap múlva ismételtem,ott már egyértelmú volt.

Ha nincs hcgd,később se lenne piros a vonal.

Mindenképp írd meg hétfőn a következő teszt eredményét!

júl. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :)

Hétfőn kiderül🫣

Megírom majd :)

júl. 20. 14:57
 10/24 anonim ***** válasza:
88%

Kicsit sokáig ázott az látszik. Az is biztos, hogy, ha ez pozi, akkor később volt ovud, mert késésnél már nem így kéne kinézzen.


Nekem a gabriel annyira furán üzemelt, volt, hogy 3 napig időn túl mutatott pozit, de minden nap erősebb volt, aztán mégis megjött időre, mondjuk tudtam, hogy ez nem baba lesz az időn túli csík miatt, de bíztam benne, hátha másnap időn belül pozi lesz... hát nem.


Hétfőn majd kiderül, de nem kell ilyen sokáig vizeletben tartani :D Kb elég addig, amíg meglátod, hogy elindul a vizelet a teszten, akkor már ki is veheted.


Egy biztos, hogy van rajta második csík, de időn túli és már késik is... mindenképp kell a hétfői tesz :) Drukkolok!

júl. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!