Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérdésem, szeretnék egy...

Kérdésem, szeretnék egy babát, egyedül nevelném fel.Nem úgy alakult az életem,hogy megfelelő párkapcsolatban legyek.Van, aki vállalná?

Figyelt kérdés
Lehet ma olyan férfit találni,aki anonim módon segítene ebben,minden kötelezettég nélkül?(=nem tartozik anyagi kötelezettségekkel semmivel, csak segítene)?

#apa #Gyermekvállalás egyedül
júl. 8. 17:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

20 mi a fenenek akarna egy pasi is egy alkalmi kapcsolatban fogant gyerektol??? Hulye lenne fizetni a gyt-t.

Donoros megoldasnal nincs ilyen.

júl. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
21, de képzeld van. Pont egy barátnőm járt így. "Házi" donorral. 4 éves volta gyerek, mikor a donor rájött, hogy ő tulajdonképpen apa akar lenni es ismerni akarja a fiát. Perelt.
júl. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Ajj, nem gondoltam, hogy ekkora vihart kavarok, pedig tényleg meredek a téma. Nagyon köszi mindenkinek, aki hozzászólt, sokat tanultam belőle. Valóban szorít az idő, a donoros megoldáshoz elég is lenne, de családot szerettem volna, nem úgy alakult, nyilván nekem sem ez a legkellemesebb megoldás. Köszi mindenkinek.
júl. 15. 01:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!