Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérdésem, szeretnék egy...

Kérdésem, szeretnék egy babát, egyedül nevelném fel.Nem úgy alakult az életem,hogy megfelelő párkapcsolatban legyek.Van, aki vállalná?

Figyelt kérdés
Lehet ma olyan férfit találni,aki anonim módon segítene ebben,minden kötelezettég nélkül?(=nem tartozik anyagi kötelezettségekkel semmivel, csak segítene)?

#apa #Gyermekvállalás egyedül
júl. 8. 17:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Erre találták ki a spermabankot.
júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Akár hivatalos papírt is tudok biztosítani, hogy nincs igényem semmilyen baba- tarzásra.
júl. 8. 17:32
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

"Akár hivatalos papírt is tudok biztosítani, hogy nincs igényem semmilyen baba- tarzásra."


A magyar törvények szerint NEM tudnál ilyet biztosítani, ugyanis bármelyik bíró percek alatt hatálytalanítja ezt a "papírt", ha mégis úgy döntenél, akarsz gyerektartást.

júl. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Azedj fel valami neked tetszo pasit dugasd meg magad parszor
júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Arra nincs hivatalos papír, ugyanis a magyar törvények nem teszik lehetővé a gyerektartásról való lemondást.
júl. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ok, megnézem, azt hittem milliós tétel, de párszázezer forint a donor :) köszi a választ.
júl. 8. 17:39
 7/23 A kérdező kommentje:
Ok, én anonim módon szerettem volna, az volt az elképzelés, és ha az apa lemond a gyerekről, jogilag nem lehet követelni rajta semmit, úgy tudom. Az h felszedek valakit és átverem, nem opció. Més a sper.adonoros megoldás a legjobb ötlet.
júl. 8. 17:44
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
A lemondás csak akkor lehetséges, ha van aki helyette örökbe fogadja, és hivatalosan az apja lesz. Persze te mondhatod azt, hogy nem tudod ki az apa, és a kutya sem fogja keresni, de egy férfinek ez nem elég biztosíték.
júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
47%
Persze, ebben az országban azért nincs erre lehetőség, mert az államnak mindegy ki fizet a gyerek után, csak ne nekik kelljen. Külföldön ugye létezik olyan, hogy egyedülálló anya kap támogatást…
júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%

Gyerekrol NEM lehet lemondani, nem egy targy.

Nincs ilyen papir, ez nem letezo dolog. Kizarolag abban az esetben ha valaki orokbefogadja, tehat ferjhezmesz a ferjed orokbefogadja, az apa akor mondhat le rola. Nincs mas eset.


Mielott ilyenekben gondolkodsz, ezeket a legalapvetobb dolgokat illene atnezni.

júl. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!