Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, Ti hogy készültök a...

Lányok, Ti hogy készültök a gyerekvállalásra?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, hogy leszoktatok a cigiről, elkezdtetek sportolni, diétázni, esetleg fogyózni? Érdemes valamilyen vitamint elkezdeni szedni?
2010. okt. 26. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%

Jövő januárban v még idén decemberben szeretnénk nekiállni a 2. babának.


sport? pff

cigi? sose volt.

diéta: inkább bio és egészséges ételek minimális mükaja.

fogyó? 4-5 kg- ha lecsúszik nem fogok tiltakozni.

vitamin? elevit már a tervezéskor - az első babánál is szedtem.-


más? méregtelenitő naturland tea, sok viz fogyasztás no alkohol, sok séta.

2010. okt. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2010. okt. 26. 12:51
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem az elsődleges cél a fogyás (kb. 15-20 kg feleslegem van) és a vérnyomásom stabilizálása. Szedek vitamint. Dohányozni 7 éve nem dohányzom, úgyhogy azzal baj nincs. :)
2010. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egy évvel a baba előtt leszoktam a cigiről (utána még fél éig kocáskodtam).

Az első próbálkozós hónapban elkezdtem vitamint szedni (Femibion) a következőben aztán meg is termékenyültem.

Sportolni mindig sportoltam, abból visszavettem kicsit (lovaglás).

Azt viszont tudom, hogy komoly túlsúly esetében ajánlott a diéta.

2010. okt. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem is fogyással lenne gondom, megpróbálok esténként nem enni, nem drasztikus fogyókúra, rajtam egy 10-es vagy sajnos:( Cigit most tettem le, még hiányzik, de van fontosabb is:) Milyen vitamint érdemes szedni?
2010. okt. 26. 13:06
 6/13 anonim ***** válasza:

cigi: soha nem cigiztem (pontosabban nem szoktam rá)

sport: nincs rá szükségem (szép alakom van)

diéta: erre sincs (de néha előfordul, hogy tartok egy pár napos joghurt kúrát)

fogyó: erre aztán végképp nincs szükségem eddig

vitamin: jelenleg Elevitet szedem, de nincs annyi pénzem sajnos hogy minden hónapba megvegyem

2010. okt. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én pl. szeretném elhagyni a sót, cukrot, sütit, ropit, üdítőt is
2010. okt. 26. 13:19
 8/13 anonim ***** válasza:

igen, igen, cigiről leszokás az éppen tart.

sportolni már jóideje sportolok, azt nem is akarom abbahagyni, csak a nehéz edzéseket az első két hétre igazítom

diétázni kifejezetten nem diétázom, de odafigyelek a rendszeres és egészséges(ebb) étkezésre. nem mindig megy.

multivitamint és folsavat szedek, iszom a cickafark-palástfű teát, de ebben a hónapban két nappal korábban jött meg, nem biztos, hogy emiatt, de ha most is bezavar a ciklusomba, akkor abbahagyom.

amúgy elmentem kivizsgáltatni magam, mert van egy "kis" fejlődési rendellenességem, és szerettem volna tisztában lenni vele, hogy mik a kockázati tényezők és az esélyek így.

de szerintem ez mind mind nem kellene, mindent ugyanúgy csinálni, mint azelőtt és nem rágörcsölni - ami a legnehezebb része, ugye.

2010. okt. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

meg egyébként is, olvasgatom a kérdéseket, szerintetek nem kattanunk bele rövid időn belül a görbeelemzésbe, ovulációs teszt-mizériába, az ajánlott gyógyteák sorába, tippekbe, trükkökbe, taktikákba, módszerekbe. tele van a fejünk ilyenekkel, és másra nem jut idő.

én azt mondom, hogy nem kell/kéne ezen agyalni, sőt, inkább kihasználni az időt, amíg kettesben vagyunk, és mindent megvalósítani, amit a gyerek után már nem, vagy csak nehezen lehet.

Bocsánat a kifakadásért, de én már tényleg kezdek beleketyósodni :)

2010. okt. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, én is kezdek...és úgy döntöttem, nem iszom a teákat most már. Néha szedek kis Elevitet és ennyi. A hőgörbét meg csak hobbiból vezetem. Én már feladtam, nem reménykedem most már, csak olyan rossz, mert mindig van valami új "tünet" aztán akkor mindig azt hiszem, hogy az "azért" van, aztán jön a csalódás. Na ebből kezd elegem lenni!
2010. okt. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!