Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak, akik augusztus közepér...

Vannak, akik augusztus közepére nem várják?

Figyelt kérdés
Várakozhatnánk együtt :)
2023. aug. 2. 11:07
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/118 anonim ***** válasza:
Előző alkalommal decemberben lettem terhes. Előtte voltunk kivizsgáláson. Rendben volt minden. (Spermavizsgálat, átjárhatósàgi, hormonpanel stb.). Ezer bízom benne, hogy összejön nemsokára. Ez még csak a 4.hónap, szóval nem telt el sok idő, de összességében mégis rengeteg idő. Főleg , hogy előtte is 9 hónapig próbálkoztunk.
2023. aug. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/118 A kérdező kommentje:
Mi októberben próbálkoztunk először de utána építkezés, költözés volt, így kimaradt pár hónap. Ha csak a "direkt" próbálkozásokat nézzük, nekünk kb 5.vagy 6.volt a mostani. Szóval ez sem sok idő de mégis sok :S
2023. aug. 14. 10:08
 53/118 anonim ***** válasza:
Egyrészt örülök, hogy egyszer összejött így tudom , hogy elvileg akadálya nincs. Másrészt kva szar, hogy kb két héten belül már lenne egy gyerekem ha jól alakul. Nem érzem úgy, hogy rá lenné(n)k görcsölve, de vannak néha szar időszakok.
2023. aug. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/118 A kérdező kommentje:
Nekünk már van egy kisfiunk, úgyhogy én is úgy gondolom hogy nincs akadály. Csak valamiért még várat magára. De most ez nekem is nehezebb hónap, nem tudom miért. Általában "jól" veszem a negatív tesztet, de most valahogy nagyon szíven ütött.
2023. aug. 14. 12:21
 55/118 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 4-es én voltam aki várta a válaszod. 24-es vagyok. Sajnos nekem se sikerült ez a hónap. Nagyon csalódott lettem… Én a biztonság kedvéért elmegyek nőgyógyászhoz és beszélek vele. Itt is az van, hogy tudjuk, hogy már sikerült egyszer, csak nem maradt meg. Csak elbizonytalanodtam most kicsit. Jövök vissza ide szeptemberben, és várlak titeket is 😊
2023. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/118 anonim ***** válasza:
100%
Nekem éppen, hogy rövidültek a ciklusok. Hosszú évekig szinte pontosan 28 napra jött meg mindig. Most meg többször 26 nap vagy még korábban.. jövök vissza én is,mert kíváncsi vagyok, mi van veletek!
2023. aug. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/118 anonim ***** válasza:
55# rendben ♥️
2023. aug. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/118 anonim ***** válasza:
100%
Én is kiestem, ma megjott. Új hónap 🤞🏼 mindent bele, szeptemberben találkozunk 🥰 47es voltam.
2023. aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/118 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ma-holnap van a nemvart, de a predi negatív lett, így én is elengedem, idok kérdése hogy megjojjon. Majd következő hónapban…


K

2023. aug. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/118 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Most bukkantam rátok. :)

26 éves vagyok, mi párommal augusztus elején kezdtünk el próbálkozni, de már most annyira beletudom élni magam.

Elkezdtem ezt az ovu tesztelést is, de még nem igazán kaptam annyira erős csíkot, mint a kontroll. (azt is olvastam,lehet nem volt elég nagy az érzékenysége a tesztnek)

Végigolvastam a válaszokat, de azért mindenkinek kitartást kívánok!!

Niki voltam

2023. aug. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!