Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? A férjem nem...

Mit tegyek? A férjem nem akarja a babát.

Figyelt kérdés
Becsúszott egy nem várt terhesség, elszakadt az óvszer. Kiderült, hogy terhes vagyok, van egy 11 hónapos lányunk, és a férjem nem akarja a babát, mert bár az elsőt imádja, rengeteget foglalkozik vele, azt mondja bőven elég ez az egy. Én nem akarom elvetetni. Ilyenkor mi van?
2010. szept. 28. 11:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
67%

Másfél éves lenne a nagy, mire megszületne a kicsi! Lányom másfél évesen eljátszik, eszik iszik egyedül, már hallgat is rám, nem lenne , sétál széoen motorozik mellettem

magyarorszàhon könnyű, mert ha nem kell a gyerek olyan könnyen elvetetik, bezzeg külföldön soknországban, pl.Lengyel országban nincs abortusz! Csak ha beteg a baba akkor lehet elvetetni, nincs olyan hogy becsúszott nem kérem elvetetem! És nagyon sok családba becsúszik a 3-4 baba, megszülik szeretik felnevelik!

2010. szept. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veletek, én ezt nem hagyom, döntsön akárhogy, végsősoron az én döntésem. Én meg döntöttem.
2010. szept. 28. 11:49
 13/28 anonim ***** válasza:
76%
8 hónapos volt a fiam, amikor terhes lettem nem megfelelő védekezés miatt, szóval "becsúszott". Mikor megtudtuk a férjemmel, hogy terhes vagyok én csak sírtam, mert nem akartam ilyen hamar második gyereket, a férjem rögtön azt vágta rá, hogy vetessük el. Megmondtam, hogy erre képtelen lennék. Az a nap szörnyű volt, sírtunk mindketten. Másnap reggel a férjem ránézett a kisfiunkra és azt mondata, hogy meggondolta magát, szeretne még egy ilyen tündért. Életünk legjobb döntése volt, hogy megtartottuk a babánkat, aki egy tündéri 2 és fél éves kislány lett. Férjem mai napig azt mondja, rengeteget vesztettünk volna, ha nem lenne a kislányunk.
2010. szept. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
75%

Gratulálok a döntésedhez, de fontosnak tartom, hogy a férjed ne érezze úgy, hogy semmibe veszed az akaratát.Valahogy add a tudtára, hogy fontosnak tartod a véleményét, de képtelen lennél az abortuszra.

a legjobb az lenne, ha "magától" megváltoztatná a véleményét és persze sohasem ezabad a szemére vetni, hogy nem akarta a második gyermeket

2010. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Nem akarok akadékoskodni, de biztos, hogy babát vársz? Nem lehet, hogy a hormonjaid szórakoznak veled az előző szülés, szoptatás stb. miatt? Orvos is megerősítette már?
2010. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Biztos, most jöttem a dokitól.
2010. szept. 28. 17:35
 17/28 anonim ***** válasza:
49%

Jaj de jó! Akkor gratulálok! Remélem a férjed is megenyhül, biztos ő sem akarna megölni egy gyereket. Ha nem akar kötélnek állni, mutass neki ilyen és ehhez hasonló videókat:

Én nem mertem megnézni, azt hozzátenném.

http://www.youtube.com/verify_age?next_url=http%3A//www.yout..

2010. szept. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
49%
furcsa hozzáállása van a férjednek. Kemény idő ide vagy oda, a 2. babó is ugyanúgy belőled és belőle van, mint az első, ugyanannyit kell jelentsen neki, mint az első. Azé n párom egyszer bevallotta, hogy ha 3-at tervezünk, és becsúszna a 4., képtelen volna akkor is nemet mondani rá. Az is ugyanolyan baba, mint a kislányotok. Beszélj vele erről, ha bejelented, hogy megtartod, ne az ellenséget, hanem a szövetségest lássa benned. Az sem jó, ha öntörvényűen döntesz, hiszen ő tart el, neki is van beleszólási joga. Kényes ügy mindenesetre.
2010. szept. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
49%

Megnéztem a filmet, amit a 17:58-as küldött. Szerintem nincs olyan szív, ami meg ne indítana... Ha nem megy szép szóval, akkor mindenképp mutasd meg a férjednek. Lehet, hogy akkor sem árt megmutatni, ha megenyhül...

Sohasem voltam abortusz párti, de volt úgy, hogy azt éreztem, hogy megtenném, ha kellene... De ez után a film után...Istenem, bocsáss meg nekünk!!!

2010. szept. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
49%
Én is megnéztem a filmet....nem is tudom mit mondjak.. életemben ilyen szörnyű dolgot még nem láttam...én soha senki kedvéért nem tennék ilyet...én kikészültem tőle,folynak a könnyeim
2010. szept. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!