Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem segít senki?

Miért nem segít senki?

Figyelt kérdés
Már harmadszor kérdezném, de senki nem segít, vagy senki nem járt így? A kérdésem még egyszer: 20-án megyek ultrahangra, mert lombikra készülök. félek, hogy időközbe náthás leszek, e miatt abbahagyják a lombik-progit, vagy nincs köze a beavatkozásokhoz. Megköszönném szépen, ha valakinek van tapasztalata
2010. szept. 16. 15:44
 1/8 A kérdező kommentje:

Ezt is én kérdeztem http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


remélem valaki már tud választ adni köszönöm

2010. szept. 16. 15:44
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ügyelj arra, hogy ne legyél beteg addig, szedjél vitaminokat, aloe verát, ginsenget méhpempővel, ártani nem árt. Ha beteg leszel biztosan halasztódik a lombik.
2010. szept. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én olvastam az eredeti kérdésed, de nem tudtam értelmeset hozzászólni, mert fogalmam sincs.

Vigyázz magadra, és ne aggódj ilyeneken, akkor nem lesz gond. Ha egy nem létező dologból problémát csinálsz, akkor nehéz lesz ha terhes leszel...

2010. szept. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De, ha jót tanácsolhatok, akkor azt leírom, hogyha ennyire félsz attól, hogy beteg leszel addigra, akkor lehet, hogy el is kapod Ne tarts tőle, és vigyázz, hogy ne kapd el
2010. szept. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, szedek c vitamint, mézet nyalogatok :) terhesvitamin! sajnos nem sokat tudok védekezni, de körülöttem a melóhelyen mindenki náthás és nem érdekli őket, ha elkapom!
2010. szept. 16. 15:49
 6/8 anonim ***** válasza:
C vitamint????? Nem kéne, szárítja a méhnyálkahártyát ami aannak nem jó aki terhességre készül..inkább egyél sok kiwit, gyümit..természetes formában nem árt.nekem a dokim egyenesen megtiltotta a c-vitamint..én náthás voltam lombik előtt, de megcsinálták mert nem voltam lázas.
2010. szept. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ok, akkor nem szedek (cetebét) akkor megyek és veszek kiwit gyorsan, igen, ha nem vagyok lázas megcsinálják? és neked sikerült?
2010. szept. 16. 15:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Megcsinálják. Nem ,nekem nem sikerült, hármat ültettek be de egy sem maradt meg:( pedig beültetés előtt még a mikroszkópon keresztül is megnézhettem őket..azt is megmondták, hogy xx azaz három lányt ültetnek vissza mert nagyobbak mint a két másik xy fiúk..na a lényeg, utána terhes lettem természetes úton miközben a következő lombikra vártunk, fiam lett, azóta volt több vetélésem is..doki szerint képtelen vagyok kihordani ha lány termékenyül meg..ellenanyagot termel a szervezetem, így gyúrunk a fiú tesóra:)
2010. szept. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!