Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párom elhagy amiert terhes...

Párom elhagy amiert terhes vagyok?

Figyelt kérdés
4 honappal ezelott megbeszeltuk, hogy nem fogunk mar vedekezni, innentol kezdve jon a baba, amikor szeretne jonni. 2 napja pozitivat teszteltem. Azt hittem orulni fog a parom, hiszen ezt szerettuk volna. Ehelyett total kiakadt, hogy ilysen gyorsan osszejott a gyerek, mert korulottunk mindenkinek nehezsegei vannak a fogantatassal. Azt mondta nem all keszen es vetessem el. Es hogy elhagy, ha megtartom. Megis mit tegyek? :( Mar a menyasszonya vagyok, de jenleg gyulololom
2022. jan. 20. 06:17
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
15%
Előfordulhat hogy első sokk csapódott így le benne. Helytelen ahogy reagált, de a gyerek felelősség. A férjemnek hamuszürke lett az arca minden várandósság bejelentéskor, de nagyon jó apa és imádják a gyerekek.
2022. jan. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
36%
4es azért ezt a gyerekednek ne mondd el...
2022. jan. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
28%
Ha egy kapcsolat ennyire sz/r, azt hogy nem lehet belülről érezni és nem gyereket vállalni?
2022. jan. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
13%

De bírom azokat a válaszokat akik azt írják hogy vetesd el!Én ilyen mocsoknak nem szülnék!

Hát a kérdező is akarta azt a gyereket nem?És ha most a vőlegény nem megfutamodik hanem pl. meghal akkor is elvetetné mert messze van a család?

Ezekszerint egyikőtöknek sem kell még gyerek maradjunk ennyibe!

Te is ugyanolyan felelős vagy mint a párod és most a gyerek issza a levét vagy így vagy úgy!

2022. jan. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
A pasit mindenképp dobd ki!!!! A babát meg gondold át jól, ne hozz elhamarkodott döntést!
2022. jan. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
83%

14!


Azért más helyzet azt elmondani a gyereknek majd, hogy apád azért nincs velünk, mert meghalt, mint azt, hogy azért nem is ered apadat, mert meggondolta magát és nem akart hogy megszüless.

2022. jan. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
93%

#14, meghalni meg megfutamodni nem ugyanaz a kategória. 🤦‍♀️

Ha meghalt volna, valószínűleg senki nem mondaná rá, hogy mocsok, mert volt pofája meghalni. És akkor nem egy gyökér pasas gyerekét szülné meg és nevelné fel egyedül, hanem élete szerelmével közös gyermekét. Azért más egy kicsit a kettő.

2022. jan. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
90%

16-os, az a legkevesebb, hogy a gyerek felé hogyan kommunikálja le a dolgot. Az a kérdés, hogy egyedülálló anyaként hogyan tudná fölnevelni, eltartani. Szülei pl. mennyire tudnának segíteni. Gyerekes nőként mennyi esélye lenne később normális párt találni. Kb. ezeket kéne mérlegelni. És persze a legfontosabb: hogy ő a lelke mélyén mit szeretne. Ha ő meg akarja tartani, akkor tapasztalat szerint minden nehézség ellenére jobban teszi, ha megtartja, mert ha elveteti, akkor életre szóló sebet csinál magának. De ha úgy érzi, a történtek után nem tudná szeretni, akkor meg jobb, ha elveteti.


Úgyhogy a gyerek megtartása vagy elvetetése ügyében a kérdezőnek valóban a saját szívére kell hallgatnia, nem mások tanácsára.

Abban egyetértek az összes előzővel, hogy a párját viszont azonnal dobja ki.

2022. jan. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
28%

18!


Halkan kérdezem, egyedülálló anya vagy? Vagy voltál valameddig? Ha nem, akkor inkább hallgass. Nem, nem az a legkevesebb, hogy a gyerek felé hogy kommunikálja le. Az anyagi oldalt meg lehet oldani, a segítséget még lehet oldani. Igen, lehet hogy egyszer majd párja is lesz. De a gyereknek nem lesz apja. Tudod amikor a 3 éves oda áll eléd és felteszi a nekem miért nincs apukám kerdest, akkor kb az életed adnád érte, hogy ne kelljen rá válaszolni....

2022. jan. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
65%

19-re:

Erre rá lehet készülni. Nem akkor kell gondolkodni rajta, amikor már a gyerek tud beszélni és kérdezni.

Ahogyan az örökbe fogadni akaró szülőknek is megtanítják a tanfolyamon, hogyan célszerű elmondaniuk, hogy nem ők a vér szerinti szülők, ő nem az általa ismert anyukája hasából bújt ki. És hogy mit mondjanak a vér szerinti szülőkről. Pl. szidni nem helyes őket. Ebből adódóan biztos vagyok benne, hogy jelen helyzetben a vér szerinti apát sem szabadna szidni a gyerek előtt, akármennyire is rászolgált.

2022. jan. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!