Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párom elhagy amiert terhes...

Párom elhagy amiert terhes vagyok?

Figyelt kérdés
4 honappal ezelott megbeszeltuk, hogy nem fogunk mar vedekezni, innentol kezdve jon a baba, amikor szeretne jonni. 2 napja pozitivat teszteltem. Azt hittem orulni fog a parom, hiszen ezt szerettuk volna. Ehelyett total kiakadt, hogy ilysen gyorsan osszejott a gyerek, mert korulottunk mindenkinek nehezsegei vannak a fogantatassal. Azt mondta nem all keszen es vetessem el. Es hogy elhagy, ha megtartom. Megis mit tegyek? :( Mar a menyasszonya vagyok, de jenleg gyulololom
2022. jan. 20. 06:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Én elvetetném és aztán ezt a hülyét is elhagynám. Később meg örülnék, hogy ez legalább akkor derült ki, amikor még tehettem valamit, nem utólag. De egy ilyen idióta faroknak biztos nem szülnék és nem is maradnék vele.
2022. jan. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
Ha úgy érzed tartsd meg, de pasidat dobd ki!
2022. jan. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
96%

Nem akart ő még gyereket most, lehet később sem, csak miattad hazudta, hogy béke legyen. Most a sors kicseszett vele is. Így jár az, aki nem őszinte.

A jövőben is erre számíthatsz tőle, ha együtt maradtok.

Azt nem tudom te mit tegyél. Azt viszont tudom, hogy ettől a pasastól nem szülnék gyereket soha ilyen előzmények után. Szomorú, hogy a gyerek élete múlik ezen, de így nem vállalnám. Nem olyan jó buli ám az egyedülálló anyaság. Lehet kva anyázni az abortusz elleneseknek, de azt a gyereket fel is kell nevelni, eltartani, és mindent meg kell oldani vele kapcsolatban, és nagyrészt úgy, hogy apucira nem lehet számítani.Erre a fazonra pedig tényleg nem lehet. Szóval, nálam ebből végleges szakítás lenne ezzel a hímmel. A jövőben még a létezését is elfelejteném.

2022. jan. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%

Majdnem szó szerint ez történt velem anno... Azzal a kivétellel, hogy én 11 hetes terhes voltam, amikor meggondolta magát, hogy neki mégsem kell gyerek...

Nekem már nem volt más lehetőségem, mint az egyedülálló anyaság. Xar volt. Pláne, hogy konkrétan eltűnt, mint szürke szamár a ködben és azóta se láttam, pedig a gyerek már felnőtt.

Ha most a helyedben lennék, nem tartanám meg

2022. jan. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Igen en is annyira felek egyedul lenni. Foleg, hogy masik varosban lakik a csaladom. :(

Es amiatt sem ertem, mert o hozta fel a dolgot. En vartam volna vele meg 1-2 evet, o mondta, hogy minden adott hozza es vagjunk bele.

Egyszeruen nem tudom mit tegyek, 2 nap alatt mennybol a pokolba kerultem. Hazajottem a szuleimhez, azota nem beszeltem a parommal. Hivogat, de egyszeruen keptelen vagyok vele most meg beszelni.

2022. jan. 20. 06:55
 6/30 anonim ***** válasza:
95%
Meglepődnél, hogy férfiak a gumi mentes szexért mennyire elképesztően idióták tudnak lenni. Ő ennyire. Azt hitte, ha körülötte mindenki meddő, akkor majd biztos ti is. Tudom, hogy ez most nagyon fáj és rossz, hogy pont veled történik ez és a te vőlegényed ekkora gyökér, de komolyan, örülj neki, hogy ez most derült ki. Innen még mindig helyrehozhatod a dolgokat (na persze nem vele), és lehet olyan férjed, aki értelmes. De ha most gyereket szülsz ennek a baromnak, akkor garantálom, hogy meg fogod bánni, és az mindenkinek rossz lesz.
2022. jan. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%
Vetesd el és szakíts vele. Ez a hülye azt hitte évekig nem lesz gyerek szóval nem ő a legélesebb kés a fiókban. Nem számíthatsz majd rá hisz elveszett a bizalom, ennek a kapcsolatnak annyi, egyedül gyereket nevelni meg nem könnyű és őszintén én nem akarnám ezek után hogy bármi közöm legyen a pasihoz márpedig a gyerek egy örök kapocs vele akkor is ha elváltok.
2022. jan. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%
A pasi kuka,a baba nálam maradna,de én el tudnám egyedül is tartani,van hozzá hátterem.Ezt gondold végig,hogy segítséged lenne-e?Van-e hol lakni?Anyagilag kijönnél-e?Meg persze,hogy mennyire szeretnéd a babát.
2022. jan. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
98%

Megerdemelsz egy normalis, szereto ferfit magad melle es nem egy ilyen patkanyt mint ez. En nem szulnek egy ilyen mocsoktol gyereket, az biztos. Megadnam az eselyt magamnak ahoz hogy egy olyannak szuljek, aki szeret es megbecsul.

Amugy biztos majd jon azzal hogy csak bepanikolt, nem ugy gondolta, bocsanatot ker, stb... de vigyazz

Mert az ilyen (ferfinak nevezzni nem lehet) az elso problemanal, mikor nem tud aludni a gyereksiras miatt, betegseg, stb.. Neked fog esni es mindenert te leszel a hibas, a gyerekre kolonckent tekint majd es le fog lepni.

2022. jan. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

A baba megtartása vagy elvetetése a te döntésed kell legyen, nem a miénk, mert olyan döntést kell hozz amivel együtt tudsz utána élni, és ez minden élethelyzetben más, minden személynek más. Van akinek hibás döntés lenne megtartani, a másiknak hibás döntés lenne elvetetni. Ehhez sok sikert kívánok, hogy a számodra legmegfelelőbben dönts.


A pasinál ezek után viszont nem sok mindenen kell gondolkozni. Meghallgatnám mit akar mondani, mert így érezném fairnek, de igazából szinte biztos hogy ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Minden vita alkalmával feljönne, megmérgezné a kapcsolatotokat még ha meg is bocsátasz neki most.

2022. jan. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!