Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a mensim voltam dokinál...

Késik a mensim voltam dokinál és azt mondta egy kicsivel nagyobb a méhem. Szerintetek terhes lehetek? Van más ok is amiért nagyobb lehet picivel a méh?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen lehet, nekem nagyobb a méhem picit 3 fiút szültem, 3,6, és 3,5, és 4,kilóval. A doki azt mondta ez nm baj.

De ha nálad nincs ilyen, hogy szültél volna már nagy babát, akkor lehet terhesség. Csinálj tesztet.

2010. okt. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a kimaradt mensi után látszania kell legalább megvastagodott méhnyálkahártyának.
2010. okt. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a méhnyálkahártyáról csak annyit mondott a doki hogy látszik a hüvelyi ultrahanggal meg mutatta is (egy foltot láttam.)Ha lehet látni uh-val a nyálkahártyát akkor az vastag is vagy nem értem,mivel mérik?
2010. okt. 13. 18:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha vastag, akkor lehet baba is, csak még nagyon fiatal terhesség, és még nem látja.
2010. okt. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!