Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 teljes hó kimaradt a menszib...

1 teljes hó kimaradt a mensziből. Teszteltem de az negatív volt. Attól még terhes lehetek? és terhességen kívül még mik lehetnek az okok amiért késik?

Figyelt kérdés
2008. szept. 28. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem el kellene menned dokihoz ha még nem voltál. Nem teljesen normális ha kimarad a mensid, ha pedig mégis terhes vagy akkor meg azért kell, hogy lásson orvos.

Ha nem terhesség miatt marad ki, az vmi hormonális probléma lehet szerintem. Mindenképpen utána kellene járnod.

2008. szept. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetseges okok miert meg keshet lehet fogyokura,dieta,idegeskedes, de lehet egyszeruen megmagyarazhatatlan ami nekem volt mikor tobb mint egy honapot kesett.E vitamint irt fel a doki(veny nelkul kaphato)es megjott harmadnapra.Akkor sem art ha terhes lennel.
2008. szept. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia. lehetsz terhes,mert nekem se mutatta ki egyhósan,majd csak 2,5hós voltam,mikor rájöttem:)
2008. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia nekem a terhes vitamintól maradt ki egy hónapra ..rögtön mikor elkezdtem szedni .. de persze bár mitől lehet .. ne szerintem nem vagy terhes azt már kikellett volna mutatnia a tesztnek .. ha nem jön meg menj dokihoz hogy kivizsgáljon.

A

2022. jan. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hogy vagy?
2022. jan. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocsi most néztem hogy még 2008 kiírás .. elnézését figyelmetlen voltam

A

2022. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!