Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhestesztem babát mutatott...

A terhestesztem babát mutatott. Normális ha már az elején fáj a hasam? Dokit még korainak talállom mert takán 2 hetes lehetek. Tudom mert okt.23-val volt p. é. -em. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 19:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem okt hanem novembert akartam irni.
2008. dec. 11. 19:28
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nov.23 at akartál irni ugye? Én ugyanigy vagyok nov.23! És 4 hetes 5 napos vagyok! Én voltam doki de csak 5 hetesen mutatja ki! Mikorra nem vártad? E
2008. dec. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 24-én volt pé-m:) Mivel volt egy miss abom engem behívott a doki hétfőre. Ha nincs semmi gondod akkor ráérsz még dokihoz menni. 2 hét múlva kb és akkor már van szívhangja is a kicsinek:)

2008. dec. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szia. 1 válaszolo.

Gratulálok!Mire gondoltal az 5 hetesre? Szivhangra?Nálad mit láttak ijen korán?Megkérdezhetem?

2008. dec. 11. 19:53
 5/9 anonim ***** válasza:
SZia! Nekem nem mutatta ki mert 4.hét 2 nap volt hétfőn! De a méh.ny.hártyám úgy megvastagodott hogy terhesség mondta a dokim! Jövő héten megyek vissza! Az 5.hetesen kimutatja a terhességet az Uh! 6.héten már szívhang is van!:)
2008. dec. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és nekem is fáj ám a hasam egyfolytában! Természetes azt mondta a doki! "E" /1.Válaszoló
2008. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

gratulálok

az hogy mikor mit mutat csak az u.h. minőségétől függ.

első vizsgálatnál 4hetes terhességet állapítottak meg nekem és 10nappal később már szívhang is érzékeklhető volt.

4hónapos kisfiú anyukája

2008. dec. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Valamejest megnyugodtam.Azért majd elmegyek dokihoz,de majd a jövöhéten.Köszi a válaszokat.
2008. dec. 11. 20:26
 9/9 anonim ***** válasza:
én is 4 hetesen és pár naposan voltam dokinál, mert nekem is volt egy vetélésem korábban. 3 mm-es petezsákot látott, de vissza kell mennem jövő héten. nekem is fájt a hasam többféleképpen, de párnapja semmit nem érzek. remélem minden rendben lesz mindannyiunknál!
2008. dec. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!