Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az az alsó korhatár, mikor...

Mi az az alsó korhatár, mikor már nem tartjátok korainak a gyermekvállalást?

Figyelt kérdés
Tehát mi az, ami szerintetek már rendben van,nem polgárpukkasztó.
2011. nov. 9. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már van biztos kapcsolat, biztos háttér, akkor 22-23 évesen szerintem már abszolút jó.
2011. nov. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Én ezt nem korhatárhoz kötöm. Ha egy 21 éves párnak már van kb egy éves munkaviszonya és fenn tudják tartani magukat (nem csak az apa v az anya, hanem mindkettő), akkor miért ne lehetne, ha szeretnének egy babát. Hiszem azt, hogy egy nagyon fiatal is tud rendesen családot ellátni, ha már belekóstolt az iskolán kívüli, keményebb életbe és felelősségteljesen el tudja látni magát.
2011. nov. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
20 éves kor felett már biztosan nem polgárpukkasztó de lesznek olyanok akik korainak tartják majd (én is). Szerintem a mai világban a mai fiatalok 25 év alatt nem igazán tudnak felelősen gyermeket vállalni.
2011. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem kort mondanék, kb onnantól oké, hogyha már nem a "szülei nyakára" szüli a gyereket
2011. nov. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Számomra 25 év. Ez alatt semmiképp nem szülnék. Én 29 évesen szültem, nekem ideális volt, nem csinálnám másképp.
2011. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17-18 év, de ha nem a szüleinek szüli
2011. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!