Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon most akar gyereket vagy...

Vajon most akar gyereket vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves fiunk, kb másfél éve nem védekezünk, ezt tudja is.

Azt mondja szeretne gyereket, de majd kicsit később. Mégsem védekezik, szóba se hozza, s az együttléteink még gyakoribbak is, mint régen.

Most akkor vajon kéne védekeznem? Én nagyon szeretnék babát.


2008. dec. 10. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha megbeszélnétek? Jó az ha bármiféle kétely és kérdés van egy kapcsolatban?

Szerintem beszéljétek meg!

2008. dec. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hú, szerintem, ne félj erre rákérdezni, mert lehet, hogy azt gondolja, hogy tabival vagy spirállal vagy vhogyan, de te védekezel!

Ha meg kiderül, hogy tudta, hogy sehogy...akkor meg nem hinném, hogy nem szeretne kistesót akár a közeljövőben jön-amikor-jön alapon...! :-)

2008. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Többször is mondtam már neki, hogy én bizony nem védekezek, sőt, rá is kérdeztem, hogy ő valahogy teszi-e, és mondta, hogy nem..


Remélem tényleg szeretne:)

2008. dec. 10. 18:32
 4/4 anonim ***** válasza:

akkor nagyon úgy tűnik... :-)

(2.)

2008. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!