Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Először hagytam ott 3nap után...

Először hagytam ott 3nap után a gyereket és kiakasztott az óvónőket, normális ez vajon?

Figyelt kérdés

először hagytam ott 9-12ig a gyereket.15perc után abba hagyta a sírást azt mondták 10órakkor semmi gond,mikor betelefonáltam,majd kimenetek az udvarra és mint aki megkergült azt csinálta állítólag.Verte a gyerekeket,harapott,mart,piszkált másokat lökdösődött.

Nem szokott játszó téren így viselkedni velem,bár utólag eszembe jutott ha ő elfárad nem az van,hogy össze roskad,hanem túlpörgeti magát.Haza hoztam ebéd után és ágyba zuhant egy hang nélkül.

Olyan furi nézett rám az ovónő emiatt ,közölte sosem szoktam a gyerekek ilyet csinálni és ezt kezelni kell,mert ez nem normális..

most nem tudom mit csináljak,igaz hozzá tette,meglátjuk lehet,hogy most ez egy tüntetés nála az ovi miatt ,de azt mondja ennek hamar el kell múlnia,mert ez így nem lsz jó.

ti mit tennétek?Nekem is az a legjobb ha ovis,nem szeretném ha kiraknának minket emiatt..ráadásul van egy egy évesem is..amúgy meg tök kis okos értelmes gyerek az ovisom..


2011. szept. 6. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként nem szokott így viselkedni, akkor biztos az ovi miatti hirtelen változás okozta. Szerintem gyorsan el fog múlni, amíg tart, addig meg tudják az óvónők kezelni.
2011. szept. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mióta hazajöttünk,ill.mióta ovizunk itthon is másabb..de nem ennyire,valószínű én máshogy kezelem.
2011. szept. 6. 16:44
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a viselkedéssel "bünteti" a környezetét azért, hogy neki oviba kell járnia. Büntet téged, mert otthagyod, bünteti az óvónőket, meg a többi gyereket is.


Beszélgess vele, mondj neki mesét arról, hogy nem szabad verekedni, mert akkor senki sem akar majd játszani vele, tudatosítsd benne, hogy ő már nagy fiú, és ezért kell oviba járnia, és azt is mondd el neki, hogy hiányzik, amikor nem vagytok együtt, de neki ez a feladata, hogy oviba járjon, és ezt el kell fogadni.


Mindig mondd el neki, hogy mikor fogsz érte menni, legyél határozott, de szeretgesd is meg. Ösztönözd arra, hogy szerezzen batárokat!


Remélhetőleg ez a dac el fog neki múlni hamarosan. Az óvónőkkel is konzultálj, mondd el, hogy alapjában ő nem ilyen, és hogy valószínűleg az ovi váltotta ki ezt nála.

2011. szept. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!