Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy teherbeestem?...

Lehet, hogy teherbeestem? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. 2 héttel ezelőtt veszítettem el a szüzességem. A barátommal 2 éve vagyunk együtt, ő 16 éves. Nagyon szerettem és azt mondta ha nem fekszem le vele elhagy. Így hát megtörtént a dolog de nem védekeztünk. Már egy hete késik, és hányingerem van. Lehet, hogy terhes vagyok? Otthon nem mondhatom el mivel anyukámmal 5 éve nem találkoztam, nevelőanyámat meg nem érdeklem,a barátomnak sem mondhatom, mert akkor elhagy. Meddig lehet abortusz csináltatni, és mikortól mutat a teszt eredményt? Én voltam buta de nagyon szeretem a barátom de ha másnak kéne felnevelnie a gyerekünket azt nem bírnám. Apám tuti megölne ha rájön. Egyedül elmehetek abortuszra? Tudom, nagyon ronda dolog de máshogyan nem tehetek.

Csak normális válszokat! :(


2010. aug. 18. 23:38
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
0%
nem tudomm miért akadtál ki hogy írtam hogy aug 20 lesz holnap mikor ma írtad a kommented....
2010. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
27%
Jólvan na, én se tudhatok mindent :D Én csak a gyantázót ismertem, eleve nem értem, hogy lehet ugyan az a neve két teljesen különböző terméknek, pláne azt nem értem, hogy egy terhességi tesztet miért hívnak így. Most ha valaki azt mondja, hogy vegyél egy Biopont, akkor arra meg azt írtam volna, hogy de hát az egy mosópor :) Pedig ezek szerint simán lehet, hogy másnak is ez a neve.
2010. aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
73%
ő is tudja nyilván, hogy a 00:02 az már mának számít, de valamibe bele kell kötni ugye?!
2010. aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
77%

A kérdező kommentje:

Kérdező kommentje:


Azt hiszem, holnap felkeresek egy nőgyógyászt...

Aztán majd ő tájékoztat mindenről.


Holnap biztos h nem..mert aug 20 lesz...



Hasznos volt számodra ez a válasz?


Ha szerinted baj van ezzel a válasszal, jelentsd a moderátorok felé, a probléma megjelölésével! Kérlek csak olyan válaszokat jelents, ahol a válaszoló egyértelműen rosszindulatú vagy szabályzatsértő megjegyzéseket tett, azért ne jelents választ, mert nem értesz vele egyet (ezt csupán értékeld a lefelé mutató nyíllal). Előre is köszönjük segítséged!


Ez a válasz trágár

Ez a válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar

Ez a válasz rasszista

Ez a válaszadó értelmetlen dolgokat ír

Ez a válasz egy hirdetés

Ez a válasz más szempontból problémás



A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:26


Csak szólok, hogy 18.-án írtam ezt a választ.

Én úgy tudom hogy a másnap a 19.-e...és nem 20.-a.


Ma elmegyek veszek tesztet. Köszi mindenkinek, és nagyon sokat tanultam belőle.



csak ezért kötöttem bele.....gondolom ez volt a legbántóbb dolog számára

2010. aug. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
73%
ez kamu kérdés szerintem....
2010. aug. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
18%

Szép példa arra amikor a szerelmes kis fruska talán meg fogja ölni a saját gyermekét, csak azért, mert ő szerelmes.....

Szánalmas, komolyan mondom...

És egyáltalán nem sajnálom, az ilyen kislány "lelki sebeit" amit az abortusz okoz majd neki, ha egyáltalán okoz..... Csak azt a szerencsétlen kis magzatot...

De reménykedjünk még, hátha nem baba....

2010. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
63%

Utolsónak: gyomorforgató, amit írsz. Ha segíteni nem tudsz, akkor miért kommentelsz? Ennyi keserűség és gonoszság, hogy szorulhat valakibe?

Egyébként én is hasonlóan jártam, barátommal imádtuk egymást, nyaralás, semmi kényszer, lefekvés, terhesség, abortusz (8 hetesen, szüleim nem tudtak róla, megcsinálták a műtétet a tudtuk és aláírásuk nélkül, azt hazudtam, nyaralni megyek a barátnőimmel!!). Azóta eltelt 20 év, most 36 vagyok, a barátomból a férjem lett, imádjuk egymást, gyönyörű gyermekeink vannak. Sosem gondolok a múltnak erre a részére! A boldogságomból valamennyit adnék azért, hogy te is egyenesbe jöjj! Puszi :))

2010. aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
36%
Hát lehet, hogy 20 éve megcsinálták szülői beleegyezés nélkül is az abortuszt, de most már biztos, hogy nincs az az orvos, aki megcsinálja, mert erre elég szigorú szabályok vannak.
2010. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
73%
Szigorú szabályok voltak akkor is, hidd el! A mostaniról is vannak tapasztalataim! Pl. a betegdokumentációt nagyon sok helyen nem iratják alá, ők aláfirkantják. És a császár is köztudottan "rendelésre" megy. Ha azt le lehet dokumentálni, akkor mindent! Sajnos, erről nem mi tehetünk. EGyébként, ha pénz van, akkor mindenre van megoldás .. :(
2010. aug. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy igazad van, de ez elég sajnálatos azért... Én csak mások elmondásából tudom, hogy mindenképp kell a szülő, nekem szerencsére sosem volt ilyenben részem. De eddig meg voltam róla győződve, hogy lehetetlen szülő nélkül abortuszra menni.

Viszont azt kétlem, hogy egy 14 éves kislánynak olyan rengeteg pénze lenne, az abortuszért eleve fizetni kell, így még az orvost is meg kéne kennie, szóval ez nem hiszem, hogy önerőből menne neki.

2010. aug. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!