Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy teherbeestem?...

Lehet, hogy teherbeestem? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. 2 héttel ezelőtt veszítettem el a szüzességem. A barátommal 2 éve vagyunk együtt, ő 16 éves. Nagyon szerettem és azt mondta ha nem fekszem le vele elhagy. Így hát megtörtént a dolog de nem védekeztünk. Már egy hete késik, és hányingerem van. Lehet, hogy terhes vagyok? Otthon nem mondhatom el mivel anyukámmal 5 éve nem találkoztam, nevelőanyámat meg nem érdeklem,a barátomnak sem mondhatom, mert akkor elhagy. Meddig lehet abortusz csináltatni, és mikortól mutat a teszt eredményt? Én voltam buta de nagyon szeretem a barátom de ha másnak kéne felnevelnie a gyerekünket azt nem bírnám. Apám tuti megölne ha rájön. Egyedül elmehetek abortuszra? Tudom, nagyon ronda dolog de máshogyan nem tehetek.

Csak normális válszokat! :(


2010. aug. 18. 23:38
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:

egyetértek 00:07-tel.

szörnyű, hogy egyesek még csak nem is paráznak emiatt.

ja, hogy nem gondoltál rá? a védekezésre nem az aktust megelőző 20 percben kell gondolni, hanem már hetekkel, de legalábbis napokkal előtte.

2010. aug. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:

A szex előtt nem tudtam sem napokkal sem hetekkel felkészülni.

A családommal nem lehet semmit megbeszélni, nem érdekli őket semmi és senki.

Attól félek ha a barátommal is szakítok nem marad senkim, barátnőkre pedig nem lehet alapozni...

2010. aug. 19. 00:16
 13/56 anonim ***** válasza:

Szia

Sok mindent írtak előttem így én csak annyit fűznék a dologhoz,hogy kíváncsian várom a fejleményeket.

2010. aug. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy ugyan olyan sablon történet, ami szokott lenni.

A kis fiatal 14 évesek egy fellángoló "szerelem" hevében lefekszik a barátjával, persze védekezés nélkül. Öröm nem igazán volt, hisz még gyerekek, azt sem tudják, mi fán terem a dió, de azért próbálkoznak. Ezután pár nappal a lány elgondolkozik, h mi van ha terhes. Ekkor kiír egy kérdést a gyik-ra, reménykedik, h reggelre, mikor felébred, elfelejt mindent, mintha meg sem történt volna. de ez nem így lesz. Ha terhes, el fogja mondani a szüleinek, akikek azután soha nem lesz ugyanolyan a kapcsolata, sosem fognak megbízni benne, a "barátja" elhagyja, a barátai/barátnői is. Egyedül marad egy abortusszal (netán egy gyerekkel) és a lelki fájdalmakkal.


Szerintem ennek elkerülése megér er rohadt óvszert!

2010. aug. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat vártam, és azt is kaptam 1-2 kivétellel.

Utólag lehetek énis okos vagy bármi, de azt azért felháborítónak találom amit az utolsó írt.

Biztos vagyok benne, hogy ő sem jobb ember mint én.

2010. aug. 19. 00:37
 16/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi háborít fel ezen, hisz ez az igazság! Vagy talán félsz beismerni? és igenis jobb ember vagyok, mint te, mert nem csinálok ilyen elkerülhető ökörségekek, amivel egy kis "szerencsével" elcseszhetem az egész életemet.
2010. aug. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
100%

én sem értem a felháborodást, de akkor sem lenne jogos, ha nem így lenne, mi csak véleményeket írunk.

ha valaki bunkó stílusban írna, akkor érthető lenne, de semmi sértő nem volt abban, amit az előző írt.

2010. aug. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
100%
00:30-nak teljesen igaza van.
2010. aug. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
73%

Tajekoztatlak,h most is egyedul vagy, mert a baratodra nem lehet szamitani. Egy szaralak, a ferfiak legalja, amit a legtobb no meszire elkerul. Ez az igazsag. Nem tudom miert vagy egy olyan sraccal, aki nem szeret?

Inkabb fordulj a szuleidhez. Szerintem meg a neveloanyadtol is tobb tamogatast fogsz kapni, mint az allitolagos baratodtol. O az ellenseged nem a baratod. Bajba jutatott, kihasznalt, megzsarolt, es el akar dobni, mint egy rongyot. Ez az igazsag, itt az ideje felnoni.

2010. aug. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
76%

Jézusom, ha egy 30 éves feleség lennél, még talán megérteném ezt a függést a barátodtól, de te egy fiatal lány vagy! Ne alakíts ki olyan helyzetet, amikor csak és kizárólag úgy vagy képes élni, hogy egy pasitól függesz. Akire amúgy sem számíthatsz. Kihasznál, zsarol, cserbenhagyna. És neked erre szükséged van? Csak azért, mert fiúból van, és "nehogymár ne legyen senkim" alapon?


Különben sem ez a kis gané a lényeg, hanem az, hogy kiderüljön, terhes vagy-e, és hogy akkor mit fogsz csinálni. A pasidat csak azért emlegetik itt sokan, mert akár csak pár évvel idősebb lánnyal ezt már nem tudná megcsinálni (legalábbis azzal nem, akinek van egy csepp esze), csak te még nagyon fiatal vagy, és nem látod, hogy ez így nagyon nincs rendben.

2010. aug. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!