Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy teherbeestem?...

Lehet, hogy teherbeestem? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. 2 héttel ezelőtt veszítettem el a szüzességem. A barátommal 2 éve vagyunk együtt, ő 16 éves. Nagyon szerettem és azt mondta ha nem fekszem le vele elhagy. Így hát megtörtént a dolog de nem védekeztünk. Már egy hete késik, és hányingerem van. Lehet, hogy terhes vagyok? Otthon nem mondhatom el mivel anyukámmal 5 éve nem találkoztam, nevelőanyámat meg nem érdeklem,a barátomnak sem mondhatom, mert akkor elhagy. Meddig lehet abortusz csináltatni, és mikortól mutat a teszt eredményt? Én voltam buta de nagyon szeretem a barátom de ha másnak kéne felnevelnie a gyerekünket azt nem bírnám. Apám tuti megölne ha rájön. Egyedül elmehetek abortuszra? Tudom, nagyon ronda dolog de máshogyan nem tehetek.

Csak normális válszokat! :(


2010. aug. 18. 23:38
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:

Nem tudok jobbat mondani, menj el nőgyógyászhoz,meg majd vegyél tesztet is , ha nem lát az orvos semmit.A nem kívánt terhesség ebben a korban olyan,hogy ha nem vagy benne, el sem hiszed, hogy ez veled megtörténhet. Majd ezek után reméljük védekezel.

Ha kiderül,hogy terhes vagy,a helyedben azért elmennék és elmondanám a srác szüleinek is."Ő is bűnrészes"

Ja a "bolodog" apukát meg tessék ejteni.

2010. aug. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 eszo ***** válasza:

Hát elég durva a történeted..kioktatni nem akarlak..de amit a 00:30-as írt, azzal én is totál egyetértek!


mielőbb csinálj tesztet, hogy kiderüljön van-e oka a félelmednek..aztán onnantól meg majd eldőlik mi lesz!


de ha tényleg terhes vagy, akkor nem úszhatod meg a szülők tájékoztatását.

amúgy az abortusz 30.000 ft-ba kerül!!csak hogy tudd!

2010. aug. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos lehetsz. Sőt nem csak terhes lehetsz, de elkaphatsz mindenfélét, ha a pasinak trippere van, hepatitise, vagy HIV...nem csak a teherbeesés miatt kellett volna védekezni. Ha elkapsz egy ilyent, nem mondhatod, hogy hupsz hülye voltam, van, amelyikbe bele lehet halni. Terhességnél csinálsz egy abortuszt, de ezeknél...
2010. aug. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:

Hányszor mondjuk el még neked, hogy kiskorú lévén egyedül nem tudod végigcsinálni az abortuszt? Mindenképpen gondviselő, gyám aláírása szükséges hozzá. Titokban nem tudod végigcsinálni. Úgyhogy ha terhes vagy, el kell mondanod apádnak vagy aki nevel téged. MÁS ÚT NINCS. 14 éves vagy már nem kisgyermek, úgyhogy ezt szíveskedj megérteni.

A pasid meg egy gyalázatos féreg. Nem volt képes vigyázni rád, ráadásul megzsarolt. Neked ez a szerelem? Intézkedj minél gyorsabban még ma vegyél egy tesztet. Ha egy hete késik, akkor már biztos eredményt kapsz. Ne kifogásokat keress, hanem szedd össze magad és intézkedj. Tesztet gyógyszertárban vagy drogériákban (DM, Rossman) kapsz.

2010. aug. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:

Annyira butus vagy :(( 14 évesen is lehetett volna több eszed. Na meg a barátodnak is.


Lehetsz terhes. Nőgyógyászhoz még ne menj, ilyen korai stádiumban ő se látna semmit, azt fogja mondani, hogy vegyél egy terhességi tesztet. Szóval vegyél, és azt csináld meg.

Ha terhes vagy, az abortus több tízezer Ft, és szülői beleegyezés kell. Nem csak az aláírása, el kell menned egy családsegítőbe (azt hiszem így hívják), vele együtt, és ott tájékoztatni fognak az egyéb lehetőségekről, meg magáról az abortusról. Szóval, ha terhes lettél, ezt semmiképp sem úszod meg a szüleid tudta nélkül!

2010. aug. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 eszo ***** válasza:
70%

még a 8:39-eshez annyit fűznék hozzá, hogy: De..SAJNOS MÉG GYEREK!!


mi a francnak kell 14 évesen sexelni?!!

testileg ottvannak már "lehet" ezek a lányok, de agyuk az nincs hozzá!!

2010. aug. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
71%
Játékmaci kellene még Neked:)))DDD
2010. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azt kérte hogy még mi is sértegessük hanem azt kérdezte lehet e terhes. Vannak szülei ha nemis foglalkoznak vele de vannak így nem itt kell kommentekbe leosztani hiszen nem is ismerjük az illetőt ő se minket. Elég lett volna beírni annyit "igen lehetsz" ha idegesít a történet nem leosztani, igaz felelőtlen és buta volt de ez sem a mi dolgunk.És kérdésedre válaszolok igen előferdülhet hogy terhes vagy. Én őszintén remélem hogy nem és azt is hogy tanultál a tőrténtekől. A barátodat meg felejsd el ilyen pasi maradjon csak egyedül.
2010. aug. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak nagyon köszönöm. :)
2010. aug. 19. 11:49
 30/56 anonim ***** válasza:

ha nem vagy terhes és nagyon drukkolok neked hogy ne legyél akkor jó tanuló pénz volt és soha ne feledd el!!!


a barátod meg szerintem nem szeret ha ilyet mond hogy ha nem fekszel le vele elhagy...akkor ha már a szexen jár az agya egy óvszert hozhatott volna magával!!!

mondd meg neki hogy ha továbbra is ennyire szexelni akar fizesse ki a gyógyszered!

légy határozott ne hagy magad!!! és ha te nem akarsz még szexelni (mert nyilvánvaló h erre még nem vagy érett ebből az estből is látszik meg még túl fiatal is vagy) akkor ne tedd...ha nem szeret had menjen!

2010. aug. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!