Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy teherbeestem?...

Lehet, hogy teherbeestem? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. 2 héttel ezelőtt veszítettem el a szüzességem. A barátommal 2 éve vagyunk együtt, ő 16 éves. Nagyon szerettem és azt mondta ha nem fekszem le vele elhagy. Így hát megtörtént a dolog de nem védekeztünk. Már egy hete késik, és hányingerem van. Lehet, hogy terhes vagyok? Otthon nem mondhatom el mivel anyukámmal 5 éve nem találkoztam, nevelőanyámat meg nem érdeklem,a barátomnak sem mondhatom, mert akkor elhagy. Meddig lehet abortusz csináltatni, és mikortól mutat a teszt eredményt? Én voltam buta de nagyon szeretem a barátom de ha másnak kéne felnevelnie a gyerekünket azt nem bírnám. Apám tuti megölne ha rájön. Egyedül elmehetek abortuszra? Tudom, nagyon ronda dolog de máshogyan nem tehetek.

Csak normális válszokat! :(


2010. aug. 18. 23:38
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
utolsó vok: ha van 500-ft-od menj le a dm-be...x-epil terhességi teszt 499 ft...2 db van benne. Érdemesebb lenne tesztelni mielőtt elmész dokihoz.
2010. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:

Kérdező kommentje:


Azt hiszem, holnap felkeresek egy nőgyógyászt...

Aztán majd ő tájékoztat mindenről.


Holnap biztos h nem..mert aug 20 lesz...

2010. aug. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
24%
Az X-epil egy gyantázó, nem terhességi teszt :D [link]
2010. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
26%

14 éves lánnyal lefeküdni nem számít véletlenül bűncselekménynek? Nem tudom, hogy itthon számít-e annak, ezért kérdezem.

Amúgy kérdezőnek én is azt javaslom, hogy nyugodjon meg, vegyen terhességi tesztet és kiderül, hogy terhes-e.

Ha igen, én is úgy tudom, hogy a kiskorúnak az abortusz elvégézéséhez kell szülő beleegyezése. De, lehet, hogy tévedek.

Amúgy én megértelek, hogy szereted a barátodat, de ő nem szeret viszont, ha így viselkedik. Szerintem, jobb egyedül, mint egy ilyen ember mellett lenni. De hát, még nagyon fiatal vagy, és előbb utóbb megérted ezeket a dolgokat. Csak nehogy valami nagy lelki kárt okozzon neked ez a fiú...

2010. aug. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
73%

[link]


no comment Petra....nem szőke vagy véletlenül?

2010. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
17%
Most azért kell szőkézni, mert két terméknek ugyan az a neve?
2010. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 A kérdező kommentje:

Kérdező kommentje:


Azt hiszem, holnap felkeresek egy nőgyógyászt...

Aztán majd ő tájékoztat mindenről.


Holnap biztos h nem..mert aug 20 lesz...



Hasznos volt számodra ez a válasz?


Ha szerinted baj van ezzel a válasszal, jelentsd a moderátorok felé, a probléma megjelölésével! Kérlek csak olyan válaszokat jelents, ahol a válaszoló egyértelműen rosszindulatú vagy szabályzatsértő megjegyzéseket tett, azért ne jelents választ, mert nem értesz vele egyet (ezt csupán értékeld a lefelé mutató nyíllal). Előre is köszönjük segítséged!


Ez a válasz trágár

Ez a válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar

Ez a válasz rasszista

Ez a válaszadó értelmetlen dolgokat ír

Ez a válasz egy hirdetés

Ez a válasz más szempontból problémás



A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:26


Csak szólok, hogy 18.-án írtam ezt a választ.

Én úgy tudom hogy a másnap a 19.-e...és nem 20.-a.


Ma elmegyek veszek tesztet. Köszi mindenkinek, és nagyon sokat tanultam belőle.

2010. aug. 19. 12:50
 38/56 anonim ***** válasza:
63%

azt hiszed olyan hülye vagyok hogy gyanta készletet ajánlok? nézz utána és akkor nyilatkozz róla...beírod google-ba h x-epil terhességi teszt egyből kiadja....


ha nem ismersz vmit nem biztos hogy nincs is...

2010. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
47%

Petra!

azért ismerd be, ez szőkés volt:-)))) én jót nevettem:-)

oké, vegyél tesztet, te lány!

aztán, ha van kedved, írd meg, mi lett. Ha mégis babás vagy, akkor sem fog összedőlni a világ, hanem szépen okulsz belőle és felnőtt kísérettel elballagsz abortuszra.

Kár túlbonyolítani. A lelkedet féltjük, mert 14 évesen még te is gyerekek vagy.

2010. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
52%

A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat.

Igen tudom "mitől lesz" a baba, de nagyon szeretem a barátom és akkor nem is gondoltam a védekezésre.

Nem tudnám elhagyni soha.

Apám az megöl tuti ha elmondom, nevelőanyám meg csak a saját gyerekeivel meg apámmal foglalkozik.

Már a családomhoz nem is fűz semmilyen érzés.

Azthiszem, holnap felkeresek egy nőgyógyászt...

Aztán majd ő tájékoztat mindenről.


A komment megírásának időpontja: ma 00:02


igen? tegnap írtad...azt hittem ma

2010. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!