Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy teherbeestem?...

Lehet, hogy teherbeestem? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. 2 héttel ezelőtt veszítettem el a szüzességem. A barátommal 2 éve vagyunk együtt, ő 16 éves. Nagyon szerettem és azt mondta ha nem fekszem le vele elhagy. Így hát megtörtént a dolog de nem védekeztünk. Már egy hete késik, és hányingerem van. Lehet, hogy terhes vagyok? Otthon nem mondhatom el mivel anyukámmal 5 éve nem találkoztam, nevelőanyámat meg nem érdeklem,a barátomnak sem mondhatom, mert akkor elhagy. Meddig lehet abortusz csináltatni, és mikortól mutat a teszt eredményt? Én voltam buta de nagyon szeretem a barátom de ha másnak kéne felnevelnie a gyerekünket azt nem bírnám. Apám tuti megölne ha rájön. Egyedül elmehetek abortuszra? Tudom, nagyon ronda dolog de máshogyan nem tehetek.

Csak normális válszokat! :(


2010. aug. 18. 23:38
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim válasza:
Terhességi teszt? 3 nap után már kimutatja az eredményt. Ha pozitív még az sem biztos, ezt csak a nőgyógyász tudja megmondani biztosra. Amúgy ha a barátod ha ilyen, hogy a testi együttléthez kötötte az együttmaradásotokat, akkor jobb lenne ha nem maradnál vele. A hányinger mástól is lehet nem feltéltenül kell egyből arra gondolni, hogy teherbe estél. A stressz is kiváltó ok lehet.
2010. aug. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:

Hát téged jól behúztak a csőbe... Mi az, hogy ha nem fekszel le vele, akkor elhagy? Az ilyen hadd menjen, ez nem szeret téged, ha zsarol, ráadásul védekezés nélkül képes volt veled lefeküdni. Na jó, mondjuk erre neked is gondolni kellett volna, de ő azért mégis idősebb, neki pláne gondolni kellett volna rá!

Ha egy hetet késik, és hányingered is van, akkor tényleg minden jel arra utal, hogy terhes vagy. De vegyél egy tesztet, majd akkor kiderül. Drogériában, patikában lehet kapni. Ha nincs rá pénzed, akkor menj el nőgyógyászhoz, mondd el neki, hogy mire gyanakszol, majd ő megvizsgál és kiderül, hogy mi a helyzet. Tanácsot is fog adni, hogy mik a lehetőségeid.

Abortuszra a terhesség 18. hetéig van lehetőséged (mivel még nem vagy nagykorú, amúgy csak a 12.-ig lehetne), de jobb rajta a lehető leghamarabb túlesni. Szülő mindenképp kell hozzá, amíg nem vagy 18 éves. Szülő nélkül nem csinálják meg, pontosabban a beleegyezése nélkül, mint ahogy más műtétet sem csinálnak meg.


Légyszíves minél előbb beszélj apukáddal vagy a nevelőanyáddal a dologról, akkor is, ha mérgesek lesznek. Én sem dicsérném meg érte a gyerekem, de hidd el, hogy segíteni fognak, nélkülük úgysem mész semmire. Ha eltitkolod, akkor is ki fog derülni előbb utóbb, csak akkor már a babát is meg kell szülnöd. 14 évesen gondolom ezt nem szeretnéd.


Ja, a pasidat meg dobd ki a fenébe, mi az, hogy elhagy, ha nem fekszel le vele, gumi nélkül lefekszik veled, aztán elhagyna azért is, mert terhes vagy, amiben ő is vastagon benne van. Ilyen pasira van neked szükséged??


Majd írj, hogy mi lett.

2010. aug. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
37%

szerintem nem nagy fáradtság utánaolvasni a témának, csak be kell írnod a teherbeesés szót a gugliba...

gondolom tudtad szex előtt is, mi kell ahhoz, hogy gyereke szülessen egy párnak.

nem is értelek...

2010. aug. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim válasza:

Azonnal vegyél egy tesztet!

A srácot meg neked kellett volna kidobnod......................................................................

2010. aug. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
Lehet.
2010. aug. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat.

Igen tudom "mitől lesz" a baba, de nagyon szeretem a barátom és akkor nem is gondoltam a védekezésre.

Nem tudnám elhagyni soha.

Apám az megöl tuti ha elmondom, nevelőanyám meg csak a saját gyerekeivel meg apámmal foglalkozik.

Már a családomhoz nem is fűz semmilyen érzés.

Azthiszem, holnap felkeresek egy nőgyógyászt...

Aztán majd ő tájékoztat mindenről.

2010. aug. 19. 00:02
 7/56 anonim ***** válasza:

Az,hogy szereted egy dolog, de az,hogy mártírkodva a karjaiba hullasz, csak mert attól félsz,hogy elhagy, buta dolog volt.

Remélem,hogy elhagyod minél hamarabb,mert ez egy seggarc...kerekperec ez van ki kell mondani.

Vegyél tesztet, menj el nőgyógyászhoz,aztán ráérsz gondolkodni, de szerintem itt baba van, vagy lehet az is,hogy már túlspirázod a dolgokat és a full idegbaj miatt van hányingered, a miku ált-ban mindenkinek késik az első együttlét után, csak,hogy legyen miért izgulni.

Ha terhes vagy az nagyon nem jó, de ezzel ráérsz még, csak vedd meg a tesztet.

2010. aug. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
100%
figyelj én nem cseszegetni akarlak, meg nem akarok ugyanabba az unalmas szónoklatba kezdeni, mint sokan, hogy "a mai fiatalok" stb., csak kíváncsi vagyok, mi jár olyankor egy lány eszébe, mikor védekezés nélkül szeretkezik a gyerek barátjával? Csak kíváncsiságból kérdezem. Akkor is ugyanúgy tudod, h mi fog történni, de te még csak nem is parázol?
2010. aug. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:

Azt írod, nem tudnád elhagyni soha a barátodat.

Ez így nagyon rossz hozzáállás, hiszen ő bármikor képes lenne rá. Erre vall a viselkedése. Nem adok nektek fél évet sem, és külön lesztek. Bocsi!

2010. aug. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
Ha civilizált emberek vagytok, akkor nem fog megölni az apukád, maximum üvöltözik egy fél órát, de nélküle egyedül nem mész semmire. Menj el dokihoz, ott kiderül minden, de ha tényleg terhes vagy, akkor muszáj lesz apukáddal beszélned. Ha félsz tőle, akkor esetleg nincs egy kedves nagyid, akinek elmondhatnád, és aki utána beszélne apukáddal? Vagy nagynéni, vagy más hasonló rokon? Tényleg csak ezt teheted, más választásod nem nagyon van, gondold meg, mert ha titkolod, akkor is ki fog derülni. Az sem lesz jobb. Sőt, az talán ilyen fiatal korban még rosszabb lesz.
2010. aug. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!