Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a héten a mensiét...

Ki nem várja a héten a mensiét?Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ki mikorra nem várja?Tüneteitek vannak?Valaki tesztelt is már?


A mocskolodó kommenteket nem kérném!Köszönöm


2021. febr. 16. 07:51
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/114 anonim ***** válasza:

nekem elvileg szombaton kellene megjonnie, úgyhogy vasárnap tesztelek ha addig nem jön meg. szombat lesz a 14dpo nálam.

kérdező, holnap is tesztelsz?

2021. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/114 A kérdező kommentje:

9-es szurkolok nagyon és reggel jelentkezz mi lett


24-es szorítok,hogy tudj vasárnap tesztelni.


Igen csinálok és ha negatív akkor szerintem abbahagyom a progit.Holnap 14 dpo ha van baba akkor szerintem mutatnia kell.

2021. febr. 18. 19:47
 53/114 anonim ***** válasza:

jó reggelt!

24es vagyok. ki hogy érzi magát? mi a helyzet a tesztekkel?


nálam szintén változatlan a helyzet, enyhe derékfájással ébredtem

2021. febr. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/114 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy én is írkálok, de olyan jófejek vagytok, hogy minden nap bejelentkeztek :)

Nekem amúgy már lassan el is múlik a mensim, szóval lehet újra próbálkozni :)

2021. febr. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/114 A kérdező kommentje:

Jó reggelt Nektek is😊!


Nállam változatlan a helyzet...fájdogálnak a melleim meg talán egy kicsi hányingerem van kávé után.Ma vagyok 14 dpo-n.Reggeli teszten egy kicsit jobban látszott a 2 csík de még mindig 2 esélyes.Megpróbáltam fényképezni,fel is töltöttem,hogy megosszam de sztem így képen megint nem lehet látni.


[link]


24-es tegnap este nekem is fájt a derekam de csak 1 pontba.Bízom benne,hogy nem mensit jelez előre.


Kedves utolsó nem baj ha írsz😊.Ha megjön Nekem is szívesen várlak a kövi posztnál is.


9-es mizu?

2021. febr. 19. 08:29
 56/114 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon halvány az a teszt de ki tudja mi lesz még ebből
2021. febr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/114 A kérdező kommentje:
Hát ez az én bajom is.Holnap rá kellene hagynom a progit úgyhogy most tanácstalan vagyok,hogy mi legyen.Emlékszem annó amikor 8 éve spontán terhes maradtam kimaradt mensi után 2 héttel lett csak jól látható pozi a tesztem,de sajnos nem maradt velünk 8 héten elvetéltem.
2021. febr. 19. 08:37
 58/114 anonim ***** válasza:
Hcg vérvételre tudsz időpontot kérni.Akkor kiderül 100 %-ra hogy mi a helyzet.2-3000 Ft ha jól tudom
2021. febr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/114 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 9-es vagyok, én is csináltam ma reggel egy tesztet, de mintha nekem is lenne egy második csík rajta, de nagyon nagyon halvány. A 14 dpon vagyok én is ma, vagyis számításom szerinem. Ha nem jön meg 2 nap múlva újra tesztelek.

Nagyon bízom benne🤞

A tüneteim nekem is kb ugyanazok, a mellem oldalt eléggé fáj és el kezdett fájni a derekem is, de az lehet attól van, hogy tegnap nagyon sokat vezettem.


Kérdező én látom azt a második csíkot, nagyon nagyon drukkolok neked, hogy erősödjön!

2021. febr. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/114 A kérdező kommentje:

Mire kapnák időpontot addigra sztem a teszt is mutatná.Délután felhívom a dokim,hogy mi legyen az a biztos.


9-es megmutatod a teszted?Drukkolok,hogy Neked is erősödjön

2021. febr. 19. 08:59
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!