Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a héten a mensiét...

Ki nem várja a héten a mensiét?Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ki mikorra nem várja?Tüneteitek vannak?Valaki tesztelt is már?


A mocskolodó kommenteket nem kérném!Köszönöm


2021. febr. 16. 07:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/114 anonim ***** válasza:
Több mint valószínű, hogy én is várok péntekig, az a biztosabb! Nehezen... de kibirom :)
2021. febr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/114 anonim ***** válasza:
10es vagyok, nekem már az is pozitív ha normálisan megjön :)
2021. febr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/114 A kérdező kommentje:
Na majd kiderül én holnap biztos csinálok tesztet
2021. febr. 16. 14:25
 24/114 anonim ***** válasza:

en szombatra nem várom. ha addig nem jön meg, vasárnap reggel csinálok tesztet 😊


nekem múlt hét szerda óta vannak "tüneteim", de lehet csak a tudatalattim szórakozik velem😆 hol a jobb, hol a bal petefészkem "fáj", bizsereg, nem is tudom mi a jó szó rá. csütörtökön mindjárt megjön érzésem volt, a szeméremajkaimat duzzadtnam, érzékenynek éreztem napközben pár órára. volt, hogy érzékeny volt az alhasam arra, ha oldaltfekvés közben felhúztam a lábam. volt, hogy lüktetést éreztem több nap is az alhasi területen. szombaton nagyon fáradékony voltam, délelőtt aludnom kellett. vasárnap estefelé éreztem valami furát az alhasamban 1-2 percig, nem igazán tudnám leírni hogy milyen jellegű fájdalom szerűség volt.

remélem hogy nem, de szerintem meg fog jönni. a napokban kezdtem a derékfájással-kelek szokásomat, ez mensi előtt jellemző.


reméljük a legjobbakat 😊 hajrá csajok! 😉

2021. febr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/114 A kérdező kommentje:

Kesves Utolsó!


Sajnos abban nem tudok segíteni,hogy ezek terhes tünetek vagy sem,de nagyon szurkolok Neked is 🙂

2021. febr. 16. 15:34
 26/114 A kérdező kommentje:

Jó reggelt!


Ki hogy van ma?

2021. febr. 17. 07:55
 27/114 anonim ***** válasza:

Szia! 9-es vagyok,nálam semmi újság. Várom, hogy teljenek a napok, de semmi tünetem nincs. Végül el döntöttem leghamarabb csak pénteken tesztelek.

Veled mi újság? Teszteltél?

2021. febr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/114 anonim ***** válasza:
Szia!17-es vagyok.Érzem hogy meg fog jönni csak a progeszteron pótlás tarja vissza.Azt kihagytam hogy én kapok.Szóval így érzem magam.Mindegy,szombat teszt bár sok értelmét úgy igazából nem látom.
2021. febr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/114 A kérdező kommentje:

Nálam sincs semmi különös.Igen teszteltem 1 nagy negatívat.Úgy érzem szerintem nekem is megfog jönni.


9-es becsülöm a kitartásod és szurkolok nagyon.


17-es én is szedek progit.Neked mikor kell abbahagyni?

2021. febr. 17. 09:50
 30/114 anonim ***** válasza:

9-es vagyok. Leginkább azért nem tesztelek, mert szerintem nekem is meg fog jönni. Ebben a hónapban az ovum egy pár nappal hamarabb jelentkezett, mint ahogy én számítottam rá (vagyis én így gondolom, nem vagyok biztos benne).

A férjemmel pedig a gondolt ovu napján és csak utána lévő nap voltunk együtt, na meg azelőtt 5 nappal. Úgyhogy szerintem nem lesz egy sikeres hónap..

Na de a remény hal meg utoljára.

2021. febr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!