Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a héten a mensiét...

Ki nem várja a héten a mensiét?Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ki mikorra nem várja?Tüneteitek vannak?Valaki tesztelt is már?


A mocskolodó kommenteket nem kérném!Köszönöm


2021. febr. 16. 07:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/114 anonim ***** válasza:
Szia!Én nem várom,de úgy érzem meg fog pedig jönni😋😋Még nem kell teszteljek,szombaton fogok.Neked mikor kell?
2021. febr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/114 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem is péntek vagy szombaton kellene megjönnie.11 dpo-n vagyok ma.Tegnap egész nap görcsölt a hasam ami mára elmúlt.Bízom benne,hogy jót jelent 😊

Szurkolok Neked 🤞🤞🤞

2021. febr. 16. 09:14
 3/114 anonim ***** válasza:
46%
Miért nem a pároddal izgulsz?
2021. febr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/114 anonim ***** válasza:
Nekem nem görcsölt,olyan mint menzesz előtt szokott lenni.Meg fog jönni majdnem biztos vagyok benne de azért köszönöm a drukkot!Én is drukkolok neked.Hátha a görcs jót jelent,de általában menzesz előjele szokott lenni.Nem rosszból mondom,de nálam azt jelezte régebben.Minden ciklus más szóval ki tudja....
2021. febr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/114 A kérdező kommentje:

A Párom nincs itthon és majd csak pénreken jön haza.


Nekem is szokott mensi előtt 1-2 nappal görcsölni a hasam,de ez most hamarabb is volt és más is volt.Na de majd kiderül

2021. febr. 16. 09:23
 6/114 anonim ***** válasza:
Értem!Úgy más.Hátha....
2021. febr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/114 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én péntek-szombatra nem várom. Nincs nagyon semmi tünetem, a mellem egy kicsit érzékeny és fáj de ez menstruáció előtt is mindig így szokott lenni. A hasam a napokban egy kicsit szúrkált, de csak 1-2 percig.

Szerintem nekem meg fog jönni, van egy olyan érzésem.

2021. febr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/114 A kérdező kommentje:

Szia kedves utolsó!


Ne add fel még a reményt,szombatig bármi lehet.Te fogsz hamarabb tesztelni?

2021. febr. 16. 10:28
 9/114 anonim ***** válasza:
Gondolkodtam, hogy holnap vagy holnapután teszteljek, de lehet hogy túl korai lenne.
2021. febr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/114 anonim ***** válasza:
Én nem tudom várom e vagy sem, most lenne az első a gyógyszer abbahagyása óta, valahol inkább attól félek ha nem jön meg rendesen akkor az a gyógyszer utóhatása. Amúgy a régi rendszer szerint csütörtökön kellene megjönnie, ma hajnalban kicsit görcsöltem, minimális vérzés van, a görcs elmúlt
2021. febr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!