Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek a párja korábban nem...

Akinek a párja korábban nem akart gyereket, végül hogy alakult?

Figyelt kérdés

Sokat olvasok mostanában ebben a témában, hogy a férfiak miért félnek a gyermekvállalástól.

Konkrétan nyilván a páromról van szó, mivel halogatja a gyermekvállalást és ha kérdezem miért azt mondja fél. Ezzel csak az a baj, hogy nem tudja megindokolni se, hogy mitől, csak szimplán fél és ezért elvárja, hogy ne is hozzam fel ezt a témát, csak éljünk ketten, mintha mi sem történt volna.

Olvastam olyanokat, hogy félnek feladni a régi életüket, a függetlenségüket. Esetleg, hogy a fókusz a gyermek születésétől nem rajta lesz nyilván hanem a gyereken, nem lesz szex stb.


Sokszor van szó erről a témáról, hónapok óta, de csak halogatja és nem tud ésszerű indokot mondani. Minden adott lenne a gyermekvállalásra, (lakás, pénz, autó, munkahely, egészségi állapot, stb) csak nyilván maga a férfi nem :(.

Jegyben járunk, de egyébként 6 éve alkotunk egy párt.

(másrészt azt mondja akar gyereket, de csak annyit mond mindig hogy MAJD)


Volt aki hasonló cipőben járt a párjával? Ha igen mi lett a vége? Hogyan oldódott meg? Hogy lehetne megnyugtatni, hogy nincs mitől félnie vagy kezelni ezt a helyzetet?


Szakítás nem opció, szeretjük egymást ragaszkodunk egymáshoz.


Köszönöm előre is a kedves válaszokat!



2020. okt. 16. 13:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az a véleményem, mint pár előttem szólónak: akar ő gyereket, csak valószínűleg nem tőled. Na jó, nagyon kis százalékban előfordul, hogy nem akar egy férfi gyereket, de szerintem az elég ritka. Ez pont olyan, mint amikor valaki ,,nem házasodós". Dehogynem, csak pont nem xy-al. Szerintem engedd el, míg fiatal vagy. Egy régi ismerősöm annó a párjának mondogatta, milyen jó lenne a baba, stb., de nem állt kötélnek az ipse. Azóta házas, a felesége nemrég szülte a harmadikat. :D
2020. okt. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Mindeközben az a fejlemény, hogy megkérdeztem tőle biztosan velem képzeli-e el a jövőjét, azt mondta semmi kétsége csak kell neki egy kis idő míg összeszedi magát, mert most sokminden összejött neki.

Szóval majd meglátjuk hogy alakul 😊

2020. okt. 18. 16:52
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám, téged most leráztak az ezer éves sablonszöveggel. Én azért javaslom neked, hogy húzzatok magatoknak egy határt, és ha addig nem lesz gyerektéma, akkor meg lehet kérdezni, hogy akkor most vagy soha.
2020. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Tudom az a baj :(

Mindig kitalál valamit amiért éppen akkor ne legyen gyerek..

De már nem tudom mit kezdjek a helyzettel..

Az a vicc hogy szexelni van lelki jelenléte, de ahoz hogy az aktus végén belém élvezzen ahoz már nincs😅

kicsit kihasználva érzem magam..

2020. okt. 18. 18:10
 25/29 anonim ***** válasza:
87%

Hogy micsoda?


Remélem, hogy tudod, hogy nem csak annyi a gyerek, hogy beléd engedi a cuccot... Elkötelezettség életed végéig. És neki is, hiába ő a férfi (már ha normális gondolkodású).

2020. okt. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen nem akar elkötelezödni. Èn a helyedben szabnèk egy hatàrt max 1-2 èv ha addig nem vàltoztat èn elhagynàm...
2020. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
52%

És mik azok a dolgok, amik mostanában osszejottek neki?


Lehetséges, hogy neki más a fontossági sorrend még.


Az, hogy szexelni akar veled, miért baj?

Ha nem tenné, akkor meg az lenne a gond...

2020. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
59%
Ne aggódj, ha szét nem mentek, akkor kibírsz még vagy 10 évet, aztán addig kihullik a haja, pocakot ereszt, ellustul, aztán úgy lesz vele, hogy mindegy, jó leszel te is és csinál neked gyereket meg minden. Más kérdés, hogy neked ilyen kapcsolat meg család kell-e vagy sem.
2020. okt. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Az en parom is csak halogatta eveken at. Most itt vagyok kozel 40 evesen es nincs gyerekem.. (neki sincs). Te ne járj igy...
2020. okt. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!