Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Aki 5 orara vagy korabban...

Aki 5 orara vagy korabban megy dolgozni hogy viszi oviba suliba a gyereket? Idaig szerencsenk volt mert az ovi 5:30tol bevette a gyerekeket de az iskola nem.

Figyelt kérdés

Ma evnyiton derult ki, hogy 7:00 elott nem lehet a gyereket suliba vinni es 17:00ig el kell vinni. Igy mi meg dolgozni ne tudunk menni, idoben beerni. A fonokunk nem enged el minket, igy eselytelen mi kesobb erjunk be, a fiunkat korabban sem vihetjuk. Nagyszulok rokonok nem tudnak segiteni.

A ferjemmel 12 oraban dolgozunk, egyikunk sem tud valtani.

A jovo hetre vettem ki szabit de utana nem tudjuk hogy legyen.


2019. aug. 30. 17:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

"Ma evnyiton derult ki"


Miért, a te idődben reggel 5.30-kor kezdődött az iskola? Vagy szerinted a tanároknak 5.30-ra kéne járni dolgozni?

2019. aug. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Éjszakára nem akarod beadni???

Gondolom sejtetted hogy ezzel jár a gyerek. Én meg nem ia hallottam.olyat hogy 5.30tol barhova lehet vinni...

2019. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

A 12 órázás nem olyan, amit minden nap tol az ember. Általában egy nap meló egy nap szabad vagy hasonló. Szervezzétek össze a férjeddel, hogy felváltva dolgozzatok. Hosszabb távon meg valaki váltson.


Ovist se lett volna pofám amúgy 5:30kor letenni az oviban. azt vágod, hogy szerencsétlen reggel 7ig kb teljesen egyedi volt?

2019. aug. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám dadus egy oviban, ott 5:30tól lehet bevinni a kicsiket és nagyon sokan vannak már akkor. Suli meg egyértelmű, hogy 7 előtt nem lehet..részmunkaidő vagy másik munkahely lenne a megoldás, mert egyik suliba se lehet 7nél korábban bemenni...
2019. aug. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Hát pedig ez valamelyikőtöknek munkahelyváltas lesz. Olyan nincs, hogy nem tudtok váltani. Olyan van, hogy nem fontos annyira a gyereked, hogy válts. Nem lenne pofám 5.30ra vinni a gyereket és egy tanártól sem varnék ilyet.
2019. aug. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Kulon kellett felugyeleti dijat fizetni, ebben volt reggeli 6tol7ig, ha akart aludhatott is meg.
2019. aug. 30. 18:21
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez bizony nagyon nehéz dolog, amiről írsz, és nem vagy egyedüli ebben a témában.

Próbáljatok a munkáltatóval valamiképpen megállapodni - mert gondolom túl sok válogatási lehetőségeket nincs -, hiszen ők sem az ördögtől valók. Csak megértik azt, hogy a gyermek iskolába járatását nem tudjátok megoldani máshogyan, csak Ti ketten a férjeddel. Próbálj meg rész-munkaidőt kérni.

2019. aug. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

Gyerekvállalás lemondásokkal jár.

Nem is kicsivel.

Egy rakat ember nem azt teszi amit szeretne, nem úgy dolgozik ahogy szeretne mert gyereket vállal és megvárja amíg elég nagy lesz és önálló.


Nekem nagy álmom kb 5 éve, hogy saját üzletem legyen, de eddig a gyerekek túl kicsik voltak hozzá. A férjemnek meg szuper munkahelye volt. Ezért internetes eladás maradt. Most elég nagyok a gyerekek, hogy végre egy üzletet tudjak nyitni. A kicsi 7 éves a nagy 9 éves. kb 6 éve várok erre az idöre.

2019. aug. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt így a mi cégüknél úgy hívják, hogy VALTOSZAK. pihitek együtt van. Amikor te éjjeles vagy a ferjed nappalos és fordítva. Ha ez nem játszik akkor valamelyikotoknek más munkahely után kell nézni.
2019. aug. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Értem a problémátokat, viszont azt nem, hogy erre miért nem voltatok felkészülve? Most csak magamból tudok kiindulni, lányom októberben lesz 1 éves, párom 6ra jár dolgozni, én eddig hajnali 4re jártam. Egyikünk sem tudja majd oviba, suliba vinni, segítség nincs, így én most megyek majd átképzésre (teljesen új szakmám lesz).


Esetleg fizethettek egy nyugdíjas néninek, hogy addig legyen ott míg felkel és vigye el suliba. Nyilván egy magasabb összeget, nem átlag órabért, mivel nem normális munkaidőben van.

2019. aug. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!