Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » 7-8 éves fiad milyen játékokka...

7-8 éves fiad milyen játékokkal játszik? Iskola mellett mennyi ideje van otthoni játékra?

Figyelt kérdés

Mennyire alakult át a minimális szabadidő mellett a kikapcsolódásotok iskolaidőben? (első osztályban)

Hogyan alakult a napirendetek ha különórái is voltak?



2019. aug. 25. 21:06
 1/5 sooojom válasza:
0%

Hát fiam nincs,de leirom hogy én mit csináltam 7-8évesen.

mivel játszottam?

7évesen még csak ilyen böngészös játékokkal,napi 2-3 orát simán. (akció játék..fps,meg néha ilyen rpg játékokkal)(ehhez nem tudok példát mondani,mindent ami a startlapjátékokon volt... :D)

8-9évesen böngészős és letöltős játékokkal (akció,rpg)(ilyen böngészős counterstrike akár,king of pirates (ezek már nagy eséllyel megszüntek,de képek vannak h milyen)

nekem sosem szabták meg a szüleim hogy mivel játszak annyira,10-11éves kor alatt kb annyi volt hogy semmi ami >tul< véres,vagy ijesztő (szóval nem tudok tőle aludni)

7-8évesnek én most egy minecraftot ajánlanék,2-3óra/nap simán lehet,bár engem nem emlékszem hogy időben korlátoztak,csak ha mondták h kapcsoljam ki,kikapcsoltam (persze megvárták hogy befejezzem.)

2019. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
5kor jöttünk el a suliból. Ha edzes volt fél6kor. Este 9ig szabad program volt. Setáltunk, rollereztünk. De volt, hogy itthon nyomkodott valami játékot vagy rajzolt, legózott.
2019. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiamnak az elso osztaly nagyon nehez volt, az iskola tavolabb volt igy nem minden nap volt ido jatekra. Nyaron koltoztunk igy 2 orat nyertunk.

16:30ig volt suliban, utana mentunk edzesre, kulon orakra. Altalaban 8korul ertunk haza. Akkor atneztuk a lecket, evett furdott es volt egy kis mese nezes az agybol.

Ha nem volt semmi kulon ora akkor 6-7kozott ertunk haza, lecke atnezes es szabad jatek volt.

2019. aug. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A saját kis képzelt világával játszik leginkább, harcol, küzd a kitalált valamikkel. Néha számítógépezhet apával (WoT) vagy velem (Heroes III.) de ezek heti szintem max 1,5-2 órát tesznek ki.

Amúgy szereti a kis vicek-vacakokat, mint ready2robot, kukabúvár és hasonlók.


Szabadideje ugyanannyi van itthon, mint ovi mellett. 4kor hazajön és ráér. Nagyon ritkán jött haza házi feladat (másodikos volt).

Különórái nincsenek, ami van, az napközi ideje alatt.

2019. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én elsős koromban 17:00 körül értem haza .18:00 körülre megvacsoráztam,átnéztük az aznapi leckét,gyakoroltam egy kicsit aztán vagy olvastam vagy játszottam a gépen . Én egy 7-8 éves gyereknek Minecraftot,Fifát,autós videójátékokat ajánlok esetleg ha érdekli és a szülő is engedi akkor Call of duty 2 (régi kicsit pixeles játék a második világháborút dolgozza fel,így felkeltheti az érdeklődését a történelem vagy a katonai dolgok iránt).én az utóbbival játszottam és nem lettem tőle agresszívabb sem de viszont felkeltette az érdeklődésem a hadsereg, haditechnika iránt.
2019. aug. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!