Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miét van az, hogy hol a bal...

Letta88 kérdése:

Miét van az, hogy hol a bal hol pedig a jobb oldalamnál szúródik be időközönként lent a hasam? Mindenki ötleteit várom.

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 16:43
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Jaj!ne már!!45. nap??Mikor tesztelsz??Én ma reggel teszteltem, de sajnos nem volt jó a teszt mert a c-nél nem volt vonal de a T-nél volt.Wáááá!Olyan ideges lettem, sajnos a héten már nem tudok tesztelni mert elutazunk.Én szurkolok neked!!!Nekem ha tesztelsz azt írd meg feltétlen!!Nagyon drukkolok!!!
2010. aug. 6. 13:31
 32/40 anonim ***** válasza:
Szia megírom mindenképp. De már azt gondoltam nem tesztelek mert jövőhéten szerdán kell nődokihoz mennem és majd szólok neki mi van. Azért ha terhes lennék már éreznem kéne valamit nem. mondjuk az előző terhességnél is a nemvárt után két héttel kezdődtek a rosszullétek. Most tök jól vagyok csak éjszaka nem tudok aludni már 3 napja. 17-én menni kéne lombik konzultációra ha ez nem sikerült lombik lesz. Remélem neked + lesz a teszted. Annyira szurkolok érted. Jó pihenést neked és majd írj mi van veled. Szerdán doki után én is írok. Puszi: Kriszti
2010. aug. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Húha, akkor szerdán mindenre fény derül.Nagyon remélem hogy kis pocaklakód van.Nagyon fogok szurkolni neked.Amúgy azt mondják minden terhesség más, lehet ebben a terhességben nem is lesznek rosszulléteid.Megy a drukk és várom, hogy mit mondott a doki!!
2010. aug. 9. 14:02
 34/40 anonim ***** válasza:

Szia bocsi hogy most írok. Szóval meg sem vizsgált. Azt mondta azért nem divat a tapintásos vizsgálat mert úgy nem tudja megállapítani, hogy élő-e a magzat vagy méhen belüli vagy kívüli. Ezért azt mondta reggel csináljak első pisiből medilab tesztet és írt fel utrogestant ha pozitív azonnal szedjem. Ja és uh. Ha negatív akkor majd megjön. De nem vettem tesztet mert nem igazán érzek semmit csak a ciciket de az mástól is lehet. 51. napon tartok.

Te hogy vagy teszteltél már?

2010. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Szia!Lehet az még baba, tesztelj egyet.Hátha.Én tegnap reggel teszteltem egy pozitívat, délután elmentem az orvoshoz és elküldött ultrahangra,és képzeld el hogy este megjött.Mi lehetett ez???Kicsit elszontyolodtam, de végülis ez az első hónapunk volt majd a szeptember lesz a mi hónapunk.:-)Szorítok hogy babád legyen.Írd meg nekem hogy mi lett a vége ennek a dolognak!!!!:-)
2010. aug. 12. 14:45
 36/40 anonim ***** válasza:
Szia már kezdtem neked örülni. És az uh nem mutatott semmit? Lehet, hogy baba csak közben mensizel nem? Hát én ezt már nem értem. Nekem még nem jött majd ha hétvégén sem akkor tesztelek de ma nagyon fáj a hasam. reggeli hőm 36,7 de nem adok rá. Remélem nektek sikerül a baba. Nem tudom mi lehetett ez. De írj majd te is. Puszi. Kriszti
2010. aug. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi történik velem:s Megjött de egyáltalán nem görcsöltem, én máskor alig birok felkelni, és min. napi négy kataflan,mennyisége se annyi, és nem is olyan mint amilyen szokott.Hát várok mi lesz.Én a jövő hétre kaptam időpontot az ultrahangra.Sajnos az én magándokimnál nincs.Te nagyon jól állsz!!Biztos is hogy baba van a dologban.Szurkolok neked nagyon!!Remélem összejött nektek.Ha teszteltél írd meg az eredményt!!!:-)Hagy tudjak gratulálni egy hatalmasat!!!:-D
2010. aug. 13. 10:05
 38/40 anonim ***** válasza:

Szia!

Neharagudj, hogy most írok. Ma tartok az 55. napon. Mostmár kivárom mi lesz. Te tudod hogy néz ki egy trifázisos görbe? Mert akkor elküldeném neked az enyémet, hogy nézd meg. De nem akarlak terhelni. Szerintem te babás vagy. Remélem, mert tudod vannak olyanok akiknek megvan terhesség alatt is. Az egyik ismerősöm is így volt. Drukkolok neked nagyon. Írj ám, hogy mit mondott a doki. Én meg már gyanúsnak tartom az én helyzetemet. Ma nagyon fáj a fejem is és hányingerem van de az lehet a fejfájástól is. A görbét akkor elküldhetem priviben? Puszi: Kriszti

2010. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Szia!Húha ez nagyon izgi ám!!!!:-)Igen küld el.nagyon kíváncsi vagyok rá!nagyon szívesen megnézem.Várom minél hamarabb!!Én szerdán megyek ultrahangra.Te mikor mész dokihoz, vagy mikor fogsz tesztelni??Vigyázz magadra és sokat pihenj!!Tehát várom a görbét!Puszi:NIKI
2010. aug. 16. 10:11
 40/40 A kérdező kommentje:

Szia!

Megkaptam a görbédet, szerintem babás vagy, de ezt ne vedd 100%-ra.Hidd el hogy én nagyon szurkolok neked és a hőd is elég jól fent van.Jó lenne ha legalább neked összejönne zökkenőmentesen ez a kisbaba.Én most voltam ultrahangon és a doki cisztát talált babát nem, de azt mondta nem láthat hisz még kicsi lehet a terhességem és a ciszta miatt sem látszódhat.Jövőhéten kell visszamennem, remélem akkor már látják.Szerencsémre nem olyan nagy a ciszta.Mikor tesztelsz vagy mikor mész el az orvoshoz????Már nagyon kíváncsi vagyok az eredményedre.:-))))Puszi:Niki

Ja és vigyázz "magatokra":-D

2010. aug. 18. 15:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!