Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miét van az, hogy hol a bal...

Letta88 kérdése:

Miét van az, hogy hol a bal hol pedig a jobb oldalamnál szúródik be időközönként lent a hasam? Mindenki ötleteit várom.

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 16:43
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Szia!A te cicis problémád nagyon babásan hangzik.Viszont hormonzavart egy baba is okozhat.Úgy hogy akárhogy is nézem ez egyenlő baba.Mi lenne ha megpróbálnál egy tesztet?Én drukkolok!!:-)Nekem ma a jobb oldalt enyhén már, de a bal oldalam még eléggé szúr.Eddig mindíg olyan 36,8 volt a lázam de ma reggelre lement 36,3-ra.Ez mit jelent?Ebben a hőmérőzésben nagyon analfabéta vagyok.Tudnál nekem segíteni?
2010. júl. 21. 10:22
 12/40 anonim ***** válasza:
Szia én sem értem a hőmérőzést de nekem is 36,3 de múltkor 36.7 volt végig és nem lett baba. Szerintem nem nekem találták ki ezt. Volt itt olyan akinek ennyi volt a babás hője úgyhogy reménykedjünk. Hát a cici miatt már elég érdekes ez a helyzet. Majd kiderül, de ma hívott sógornőm és ő 5 hónapos terhes és azt mondta neki is jött a tej az elején. Hát kiváncsi vagyok de én tuti nem leszek ilyen szerencsés. Drukkolok ám. Majd írj fejleményeket.
2010. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Miért nem tesztelsz egyet.Én szinte tutira írom, hogy terhes vagy.Egy próbát hidd el hogy megéri!Én nagyon szurkolok!!!!!
2010. júl. 21. 15:17
 14/40 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy későn jöttem. Holnap délután tudok csak tesztet venni és másnap reggel megcsinálom és írok. Drukkoljatok ám. Puszi.
2010. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Én nagyon drukkolok!!!!Várjuk az eredményt.:-)
2010. júl. 22. 09:53
 16/40 A kérdező kommentje:
Na van eredmény????Szurkolok!!:-)Írd meg hogy tudjak gratulálni!!
2010. júl. 23. 11:39
 17/40 anonim ***** válasza:
Hát megcsináltam most este de nega lett:( Ha a lámpához rakom és átvilágítja akkor két csík van. Eddig mikor próbáltam más tesztet az nem volt lámpánál sem csíkos. Olyan szomorú vagyok. A cicik fájnak és már bőgtem is még teszt előtt. egy hét van a nemvártig. Akkor már tuti nincs baba? Mi volt akkor a vérzés meg a tej? Nemértem. Remélem ti sikerrel jártok. Drukkolok nektek. Kriszti.
2010. júl. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy még túl korai volt a teszt.Szerintem tesztelj még egyet jövőhéten is.Lehet hogy halvány pozitív.Ne csüggedj el, mert még pozitív is lehet csak még korai volt, kicsi még a terhességed.Itt olvastam olyat is hogy hat hétig negatív lett
2010. júl. 24. 08:48
 19/40 A kérdező kommentje:
bocsi, félre nyomtam!- szóval volt már olyan hogy nagyon sokáig negatívat mutat.Nekem ezek pedig nagyon babagyanús dolgok.Ne nézz bolondnak,de én szoktam jósolni magyar kártyából magamnak és másoknak (mindíg bejön nekem is és másnak is)és jósoltam neked is.Ha hiszed, ha nem az első lap amit felemeltem, hát a gyerek, hidd el ez nem véletlen,és nem azért írtam hogy jobb kedved legyen, emellett még mutatott anyagi gyarapodást a szüleid által.Szóval fel a fejjel mert jön az a baba.SZép hétvégét és azon járjon az eszed, hogy jövőhéten egy szép pozitív teszted lesz!!Puszi!NIKI
2010. júl. 24. 08:56
 20/40 anonim ***** válasza:
Jaj de aranyos vagy. Háát jó lenne, ha igazad lenne. Én tegnap is azt éreztem, hogy nem vagyok egyedül és ez már többször rámjött de mindig azt mondom magamnak, hogy csak hormon dolog. Ültem a barátnőmnél ő beszélt és jött egy érzés, hogy terhes vagyok de biztos van ilyen ha nagyon szeretném nem?. Ma megint szúrkál a hasam de most bal oldalt. A derekam is fáj de már úgy vagyok vele, ha akar jöjjön meg. Te hogy vagy? És köszönöm amiket írtál.Bátorít.
2010. júl. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!