Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miét van az, hogy hol a bal...

Letta88 kérdése:

Miét van az, hogy hol a bal hol pedig a jobb oldalamnál szúródik be időközönként lent a hasam? Mindenki ötleteit várom.

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 16:43
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Szia gondoltam én írok mert velem is ez van csak annyi, hogy nekem a bal oldali petefészkembe és a hasamba lent. Sokszor meg kell állnom, mert annyira hasít. Felfázva nem vagyok és rózsaszíneztem ma is meg tegnap is. De a hőm meg feljebb ment. Remélem baba. Te mikorra nem várod? Mikor volt ovud?
2010. júl. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Szia..ezzel én is így vagyok.A babó miután megtermékenyült elindult az útjára.pár nap múlva odaért a méhedbe és három négy napig ott lebeg és próbálkozik befúrni magát..a dokim azt mondja általában abba az oldalba fúrja magát amelyik petefészekből kiszabadult de a fájdalom átsugározhat..vagy van más lehetőség..mindkét petefészkedben volt érett tüsző ami megrepedt és megtermékenyült..és kétpetéjű ikreid lesznek:) én így voltam első terhességemnél..hol jobb oldalt fájt és szúrt hol a bal oldalon..bármi megtörténhet:)
2010. júl. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:

Szia ! Ugyanigy voltam én is hol jobb hol bal és néha nekem is annyira fájt,hogy le kellett üljek vagy meg kellett álljak,20-n nem kéne megjöjjön remélem baba van :)

Szoritok neked is

2010. júl. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Huh, micsoda megkönnyebülés.Már azt hittem csak én vagyok ilyen helyzetben, mert még nem hallottam hogy így szúrt volna.Akkor jaj de jó hogy szúr.:-)Remélem, hogy nektek is és nekem is baba van a dologban.Kb. egy hete volt ovum.Neked?Drukkolok, és akinek van már babája,sok egészséget és boldog életet kívánok.Nem gondoltál már tesztelésre?Mikorra nem várod?
2010. júl. 20. 09:22
 5/40 anonim ***** válasza:
Szia második vagyok ismét..én ma vagyok a 14.dpon..a hőm már négy napja stagnál..és nem is olyan magas mint előző hónapokban ilyenkor..most csak 36.7 de már négy napja..ma reggel viszont teszteltem egy halvány de szép vastag, színes pozitívat qupidóval:) remélem két nap múlva már szép erős lesz, nektek is ezt kívánom:) el sem hiszem, hogy végre sikerült a kistesó:) azért megsúgom még most is érzek apró kis szurkákat, hol itt, hol ott..de nem olyan erősen mint az előző három napban..ég a mellbimbóm és olyan érzés van az alhasamban mintha tele lenne vízzel..feszül..gondolom azért mert tágul a méh:)
2010. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
bocsi elírtam 13 dpo-n vagyok:)
2010. júl. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Akkor egy iszonyatos nagy garatula.Akkor most már vigyázz magatokra!Olyan jó, hogy, nektek sikerült.Jövőhétig én még várok és utána tesztelek.:-)
2010. júl. 20. 10:50
 8/40 anonim ***** válasza:
Sziasztok én első vagyok nekem 9 napja volt ovum és barnáztam tegnap is és ovu 2-3. napján is. Ma már nem szúrkál legalábbis eddig még nem de tegnap meg az előtte lévő két nap iszonyat volt. Cicim néha bizsereg meg belenyilal de más nincs. Neked gratulálok a babához. De jó lenne nekünk is ilyet tesztelni. Olyan jó mikor mások biztatnak. Ja és az én hőm sincs olyan magasan mint az előző hóban, de mikor tegnap meg azelőtt barnáztam meg rózsaszíneztem feljebb ment. Most nekem 36,3 úgyhogy kiváncsi vagyok.
2010. júl. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Köszi lányok :) nektek meg drukkolok nagyon-nagyon!!
2010. júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Szia első vagyok hogy vagy? nekem kicsit görcsölget a hasam meg húzódik, de este fürdésnél a cicimből jött tej. Lehet, hogy valami hormonprobléma? Nem merek belegondolni. Bármitől lehet nem csak terhesség nem? Pedig örültem neki halkan:)
2010. júl. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!