Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miét van az, hogy hol a bal...

Letta88 kérdése:

Miét van az, hogy hol a bal hol pedig a jobb oldalamnál szúródik be időközönként lent a hasam? Mindenki ötleteit várom.

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 16:43
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Szerintem akármennyire is szeretnél babát akkor se érezheted azt, hogy terhes vagy max azt hogy szeretnél babát.Mamám azt mondta meg fogom érezni, ha ott lesz a babó.Én kettő napig barnáztam de most semmi.Nem tudom mi volt az.Örülök, hogy nem kenődtél el a teszt miatt, mert szerintem felesleges is lenne, mert olvastam egy nőgyógyász cikkét és azt írta hogy amég nem késik a menstruációd addig felesleges tesztelni, mert a teszt nem mutatja ki.Úgyhogy ezt felejtsd is el ezt a tesztet mert ha van babó nem fogja kimutatni, várj türelemmel.Ami tudom hogy nehéz.Én drukkolok!!!!!!Amúgy ha menstruációs érzésed van, az nem jelent rosszat, sőőt az lehet babás jel, még ha meg is jön az se jelent semmit, mert anyukámnak három hónapig mindíg megjött.Szurkolok!!Kellemes hétvégét!!:-)Niki
2010. júl. 24. 10:45
 22/40 anonim ***** válasza:

Szia Niki!

Utolsó vagyok akinek jósoltál. Még mindig nem jött meg remélem baba miatt. Te hogy vagy? Puszi: Kriszti

2010. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Júj, de jó!!Mikorra nem kell megjönni?Jól emlékszem hogy negyedikére?Baba lesz az, nem szokott csalni a jóslatom!!Mikor tesztelsz??Nagyon szurkolok!!Én jól vagyok, kisit fájdogál a cicim ami menszi előtt sose szokott, és megjön érzésem van egy hete körül.Ha tesztel feltétlen írd meg az eredményt!!
2010. aug. 3. 11:01
 24/40 anonim ***** válasza:
Szia. Júli 30-án kellett volna de még semmi. Mára nagyon feszít a méhem és a cicim is fáj ami nem szokott, viszont az előbb teszteltem és negatív lett:(( Annyira bíztam de nekünk már tényleg lombik lesz. Van időpontunk 17-re megbeszélésre de annyira félek, hogy nem sikerül. Mert csak egy támogatott lehetőségem van. Van már gyerkőcöm de nagyon szeretnénk még egyet. Ezzel kapcsolatban nem látsz valamit? Megkérdeztem egy látnokot és azt írta, hogy 2011 őszén születik meg. Ne hidd, hogy hülye vagyok csak olyan jó lenne annyira szeretnénk én is és a férjem is. Neharagudj, hogy fárasztalak. Puszi: Kriszti
2010. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Jaj neharagudj de bunkó vagyok nem is kérdeztem rólad csak magammal törődöm. Ti mióta próbálkoztok? Mikorra nem várod? Nagyon remélem, hogy hamar sikerül nektek a picurka. Kriszti
2010. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem nézlek hülyének, és egyáltalán nem vagy bunkó, tök aranyos vagy.Szóval a jóslás az úgy van, hogy én neked csak egy leegyszerűsített jóslást csináltam, viszont most nincs nálam a kártya, de holnap reggelre csinálok neked egy részleteset, ugyanis akkor tudok pontosat mondani.Akitől tanultam a jóslást, ő azt mondta hogy amíg gyors jóslásba jósolom addig útban van, hamarosan, de pontos időt holnapra írok, meg egyebet is.Nekünk még csak ez az első hónapunk:-)Gratulálok a gyermekedhez, sok egészséget és hosszú boldog életet kívánok neki és neked is:-)Amúgy szerintem ez a jóslás dolog nem hülyeség, mikor én a "boszorkányhoz" jártam tanulni, mindenki bolondnak nézett és mikor jósoltam nekik leesett az álluk hogy milyen sok dolog bejött.Holnap jelentkezem.Puszi!Niki:-)
2010. aug. 3. 16:00
 27/40 anonim ***** válasza:
Köszönöm aranyos vagy és drukkolok neked is a sikerhez. Akkor várom, hogy írj. Puszi: Kriszti
2010. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

Szia!Annyira sajnálom, hogy még csak most tudtam írni!Nos akkor lássunk neki.Ahogy a jóslás menete megy úgy írom hogy mik jöttek ki.Tehát:

Nem csak a te életedben hanem a családod életében is gyökeres változás lesz egy gyermek miatt.Gondolom a te gyermekedről lesz szó.

Lány gyermeket jósoltam neked, akit te egy nagy szerencsének fogsz tartani.Rövid időn belül a párodnak mutat anyagi gyarapodást.A családod valamilyen rossz hírt fog kapni, talán valaki haláláról.Neked egy jutalom lesz ez a lány gyermek (már másodjára jön ki a lány)és ez bizony anyagi kárral is fog jár(végül is mivel jár egy gyermek:-))és a családban is kisebb anyagi kár mutat, ez a hír számodra egy fantasztikus boldogság.Itt mutatja hogy a párodnak útban van egy kisebb anyagi gyarapodás.A párod családjában mutat betegséget a jövőben.(ezt viszont nem értem mert a múltat kellene mutatnia és mégis egy jövőbeni kártya jött ki, talán valakinek egy régi betegsége újul ki).Végül kijött hogy a pároddal egy nagyon jó hírt kaptok egy lány gyermek érkezéséről.Ennyi:-)

Nem tudom hogy tudtam-e segíteni, kártyára soha ne alapozz, főleg hogy nem személyesen vagy itt, de egyik ismerősömnek csak így tudok jósolni mert kint él Angliában és évente egyszer jön haza, nála bevált.Szóval fel a fejjel és szurkolok neked!!!:-)

2010. aug. 5. 15:59
 29/40 A kérdező kommentje:

Jaj, de bunkó vagyok!Nagyon sok boldog névnapot kívánok!!!!!:-)

Ne haragudj, hogy az előző üzimbe nem foglaltam bele!Tehát isten éltessen!!Puszi!Niki

2010. aug. 5. 16:17
 30/40 anonim ***** válasza:
Szia Nagyon köszönöm a jóslást és a köszöntést is. Remélem a gyerek része tuti lesz de persze a többi is csak az élet része. Jó lenne ha rendben lennének a dolgok. Mégegyszer köszönöm. Még mindig nem jött meg már a 45. napon tartok. Majd kiderül mi lesz. Remélem Te jól vagy és nagyon szorítok, hogy sikerüljön a baba. Sok puszi: Kriszti
2010. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!