Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnék! Hogyan...

Babát szeretnék! Hogyan győzzem meg a páromat is?

Figyelt kérdés
Szeretnék már egy gyereket,de a párom még beszélni se nagyon akar róla.Állandóan azt mondja hogy majd később mert még ráérünk.Mivel tudnám meggyőzni hogy itt az ideje??
2010. júl. 14. 16:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ha meg kell győzni, akkor már régen rossz!

-vagy nem ő az igazi, és nem akar tőled gyereket,

-vagy később , esetleg anyagi okai lehetnek,

-vagy nem aza típus, aki gyereket akar,

Ha már meg kell győzni, és addig nyaggatod, amíg igent mond, akkor abból csak problémák lesznek. Soroljam? nem foglalkozik a gyerekke, máshol keres boldogságot, stb.

Derítsd ki a nem akarásnak az igazi okát, és vagy várj, amíg ő is akar, vagy keress olyan pasit, aki tőled akar gyereket.

2010. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
azt megindokolta hogy miert nem szeretne?beszelgess el vele hogy te most szeretned es azzal megjobban osszekovacsolodnatok ha babatok lenne,es attol meg nem kellene lemondani semmirol mert gyerekkel is lehet boldog lenni,soooooot igazan csak azzal(szerintem)Talan fel a felelossegvallalastol gyozd meg hogy te tudod hogy minden rendben lenne es hogy jo apuka valik majd belole.Jarjatok olyan tarsasagba is ahol van gyertek es ahol apukakkal is tud beszelgetni:)sok sikert:)
2010. júl. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ma 16:17!

számodra miből derült ki, hogy a kérdező neme nő?

2010. júl. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért? nem az? A legtöbbször a pasik nem akarnak gyereket. A második is úgy írta..
2010. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igazi nyomós indok nem volt csak annyi h még szeretne élni egy kicsit és szerinte ha gyerek van akkor le kell mondani mindenről!! de szerintem ez nem így van!
2010. júl. 14. 16:23
 6/14 A kérdező kommentje:

ma 16:20


Nő vagyok :)

2010. júl. 14. 16:23
 7/14 anonim ***** válasza:
Mert én pl férfi vagyok, és nálunk meg fordítva van, sőt egy haveromnál már 6 éve ez megy.
2010. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

ma 16:26

És a párod mivel indokolja?

2010. júl. 14. 16:28
 9/14 anonim ***** válasza:
karrier...de már elfáradtam!
2010. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire elzárkózik, várjatok még, mert ennek önként kell jönnie a férfiban és a nőben is. lehet neki mondani, hogy te már szeretnél, milyen jó lenne, de legyél még türelemmel.
2010. júl. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!