Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy győzzem meg a páromat,...

Hogy győzzem meg a páromat, hogy egy két éven belül tervezzünk kisbabát?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Ha mindketten szeretnétek (csak ő később), akkor érvelhetsz azzal, hogy nem lehet tudni mikor sikerül. Pl. mi már egy éve próbálkozunk és még nem jött össze. Van akinek elsőre sikerül, de van akinek nagyon sokat kell várni rá.
2009. máj. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ hány éves vagy mert ha már 27-30 akkor mondhatod neki hogy te már kifelé vándorolsz a babásodos időszakból, és már nem leszel fiatalabb...

ha fiatalabb vagy akkor kreatívabbnak kell lenned sok sikert

2009. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ő 32 én 24 edikbe vagyok

unokatesóm 33 éves, és most volt neki 10 éves kapcsija, nincsm ég gyereke, másfél éve együtt van valakivel, kai nem akar gyereket, ő viszont szeretne, ha szakítanak és összejön valakivel, akkor meg a kapcsi lesz még fiatal egy babához, a lány meg szép lassan kifut az időből. Én nem attól félek, hogy kifutok az időből, attól sem h nem lehet babám, mert most voltam vizsgálaton és lehet. Csak attól, hogy akar e majd aj övendőbelim gyereket, hogy mikor jönnek helyre az anyagiak, meg hát már várom hogy anya lehessek, bár gyorsabban telne az idő, türelmetlen vagyok. Biztos életem legboldogabb napja lesz, már nem úgy kell rá tekintenem, hogy jaj mit szól hozzá anyukám, meg mennyit fogok nézni, bár mejgönne stb, hanem hogy minél előbb anya lehessek, mégha sok lemondással és nehézséggel is jár.

2009. júl. 23. 00:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, a párodnak valószínű érthető oka van rá, (pl. anyagiak) hogy nem akar még. Ha leülsz vele erről beszélgetni, észérvekkel alátámasztva a mondandódat, biztos meg tudtok egyezni.
2009. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
szerintem, ha Te is csak egy-két éven belül tervezed, akkor kár most ezzel nyaggatnod... a legjobb esetben igent mond, mert elege lesz, aztán amikor élesben kellene, akkor visszakozik majd. hanyagold a témát és amikor úgy érzed, hogy most, akkor udvarold körül. a pasik hajlamosak elfelejteni minden aggódásukat, ha azt hallják, hogy valaki NEKIK akar gyereket szülni, vagy TŐLÜK szeretne gyereket... :)) szóval majd akkor. addig is szeressétek egymást! esetleg beszéljetek róla, hogy majd egyszer, minden idő megkötés nélkül. lehet hogy kedvet kap hozzá, ha nem azt hallja, hogy holnap.
2009. júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

szeretne, csak nem most, és az anyagiak miatt :) nem hajtogatom neki már egy jó ideje :)

de leolvad ha kisbabákat lát, vagy bébi ruhákat :)

2009. júl. 28. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!