Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ahogy közeledik, egyre jobban...

Ahogy közeledik, egyre jobban félek a szüléstől. Csak én vagyok ilyen nyámnyila, vagy van ezzel más is így?

Figyelt kérdés

Nem bírtam soha a fájdalmat, és el sem tudom képzelni hogy fogom kibírni.Mi lesz ha nem fogom tudni kinyomni a fájdalomtól, vagy elájulok, vagy kifáradok, vagy nemtom.Szülésre felkészítő tamfolyamra járok de nemhogy nem segít, inkább egyre jobban félek. Először a szülés, aztán a lepény "születése" szintén görcsökkel jár, ha kell varrás, szoptatás, begyullad-e a mell, tudok-e szoptatni, eszik-e eleget? Teljesen bepániokolok ha rá gondolok. Jobb lett volna ha el sem megyek a tanfolyamra. Remélem csak most félek, és aztán megy minden a maga utján. Ugye?

33 hetes kismama


2008. nov. 3. 11:03
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Szia!Mikor ott leszel a szuloszobaban,nem azzal leszel elfoglalva,hogy felsz a szulestol,hanem a babadat varod mar nagyon!!!!
2008. nov. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 bendzso ***** válasza:

szia! persze, h félsz, hisz fél az ember sz ismeretlentől! de felejtsd el!

ÉLETED LEGNAGYOBB CSODÁJÁN MÉSZ KERESZTÜL.

igen, fájni fog, persze, hogyne, de akkor benne leszel a szituban és végig kell csinálni, hisz nincs más megoldás, az a gyerek ki fog jönni :)

ne járj szüléselőkészítőtanfolyamra és ne hallgass rémtörténeteket a szülésről!

én is annyira rettegtem a fájdalomtól, h utáltam a dokimat, h az utolsó hetekben már nem a magánrendelőjébe hívott, hanem a kórházba. dehát ott voltak a mégmegfelelőbb eszközök.

de amikor ott voltam, jó volt, csoda volt, a fájásra meg nem is fogsz emlékezni! inkábbb szülök még három gyereket, mint egy gyökérkezelés...

ne félj élvezdd a terhességed, élvezd majd a szülést, mert úgyis nosztalgiával fogsz rá visszagondolni :)

2008. nov. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!