Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hát ez meg mi volt? Közeledik...

Hát ez meg mi volt? Közeledik a szülés?

Figyelt kérdés

Délután víztiszta folyadék jött a hüvelyemből, szerintem nem is olyan kevés mennyiség, mert lepedő kellett a lábam közé, hogy felfogja ahogy szivárog. Bementem a kórházba, megvizsgáltak. A méhszájam zárt, a szivárgó folyadék nem magzatvíz volt. A tegnapi ctg 5-18 közötti méhmozgásokat mutatott, a mai 30-90 közöttit. A hasam be van keményedve, menstruáció szerűen görcsölget, és a nemiszervem körül néha nyilalgat. Szerintetek mi lehet ez?

37+4 hkm


2011. aug. 25. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szülni fogsz hamarosan. Ezek jósló fájások. Erőt és kitartást kívánok, így ismeretlenül. Első gyermeked, ugye?
2011. aug. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha a távozó folyadékra azt mondták h nem magzatvíz akkor tényleg nem az.bár a mennyiségből amit leírtál,hát elég gyanús....a fájdalmaid pedig szerintem csak jóslók.én is így voltam vele,mikor fájdogált,akkor én is megijedtem,de utolag belátom nem volt miért,mert az igazi fájásokat nem lehet összetéveszteni semmivel.könnyű szülést és boldog életet és kívánok nektek:)


15 hós kislány anyukája

2011. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, első babám.. Ezért is tartok picit, hogy valamit félrenézek, vagy nem is tudom.. A szülésznőm sajnos nem készített fel kellőképp a dolgokra. :(

Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek! :)

2011. aug. 25. 21:14
 4/5 Softness ***** válasza:

Szia! Azt nem tudom a folyadék mi lehetett, de ne izgulj az igazi fájásokat biztos fel fogod ismerni, főleg mert pontos időközönként jön, ha 10 percenként érzel összehúzódást, ilyen menstruációs görcs szerű, akkor irány a korház, de nem akarlak bepánikoltatni, húú de izgi lehet :)


Jósló fájásaim nekem is voltak de ez még jelenthet akát napokat is, de én pl. másnap szültem...

2011. aug. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyen nekem is volt, akkor bent feküdtem épp a kórházba, rohantam is a nővérnek szólni, doki, miegymás, majd közölték, h semmi, vaklárma, mert csak nagyon erős folyás volt. A jóslókból ne tájékozódj, nekem pl 20. héttől volt. A ctg akkor mutat "igazi" fájásokat, ha olyan, hogy felmegy, fenntart pár mp-ig majd leesik, ha felmegy és leesik az csak jósló, a lényeg, h a teteje sima. Könnyű szülést kívánok és sok boldogságot a babához!

2011. aug. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!