Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek közeledik a szülés?

Szerintetek közeledik a szülés?

Figyelt kérdés
36 hetes terhes vagyok, elég nehezen viseltem az egész terheségemet ami számomra uj mert 11 éve a fiammal nem volt semmi panaszom. Elégé fáj a derekam reggel ota, és igaz rendszertelenül de erösen begörcsöl a hasamalja. Egy kicsit agodok a koraszüléstől, mert a fiamat tulhordtam 6 nappal. Van egy méhszálysebbem, mert 4300g és 55cm szültem a fiamat. 3 hete az orvosom c:2000-es eredményt irt a kiskönyvembe és azt mondta, hogy pihenjek sokat nehogy dec. vége jan. elején megszülesen az amugy feb. 8-ra várt babám. Szerintetek mire számmithatok? Válaszaitokat köszönöm.
2011. jan. 3. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

én végig c 2000 voltam, az egész terhesség alatt, a 39.héten szültem.

Hááát a fájások lehetnek akár jóslók is, nekem is volt olyan, hogy azt hittem megyünk szülni, aztán még kihúztam pár hetet.Szóval pihenj tényleg, bizti nem lesz semmi gond ha esetleg a következő hetekben megszületik a babus!

könnyű, gyors szülést neked:))

2011. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ÉN a 33. hetet töltöm ma.

Derékfájás, alhasi érzékenység. Kb. így vagyok ma. Furán érzem magam.

De többen is mondták, hogy front van. Hátha csak ennyi, és a Pici még maradni akar a pocakodban.

2011. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az hogy lehet, hogy 36 hetes vagy es februar 8ra vagy kiirva, nem lehet, hogy inkabb 35? Egyebkent ne aggodj, ezek a tunetek meg nem jelentenek koraszulest, pihenj sokat, az a lenyeg.
2011. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!