Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben mennyire tudtato...

Szülés közben mennyire tudtatok csendben maradni?

Figyelt kérdés
én jol birom a fájdalmat de félek hogy majd kiabálok.. nem ciki? nem idegesiti a dokit? vagy csunyán néznek majd rám? még nem szültem, és azt hiszem nem is gondolom hogy milyen rossz lesz.
2010. jún. 13. 14:03
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
88%
En kiabaltam. Ugy esett jol. Nem nezett ram senki ferdeszemmel. Igazabol nem erdekelt, h ki mit gondol, nem igazan erzekeltem a kornyezetemet. Nekem megkonnyebbules volt kiabalni.
2010. jún. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
45%

Valahogy nekem se esett jól kiabálni, inkább összeszorítottam a fogam, meg szorítottam az ágynak a vasát. Már hamarabb bent voltam a kórházban, és többször mentem szülőszobára OTT-re, és a mellettem lévő ágyon volt egy csaj, már nagyon régóta szenvedett, kapott oxitocint, attól ugye jobban fáj, és igen is rászólt az orvos, hogy nem fáj az annyira(mert ő biztos jobban tudja:))

Egy másik OTT-n meg éppen már szült a nő, nagyon kiabált nyomáskor, és rendesen veszekedett vele a szülésznő, hogy ne visítson meg hasonlók.

2010. jún. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én nem félek a züléstöl, már sokat láttam, nem rég részt is vettem egyen, de a fájdsalomtol se félek csak attol hogy mégis jobban fog fájni mint mire számitok, és akkor ha kiabálok, beégek a doki meg a prom elött
2010. jún. 14. 08:19
 14/35 anonim ***** válasza:
Én csak halkan panaszkodtam a férjemnek! Az első tolófájásnál voltam hangosabb, mert megijedtem mi ez! :D
2010. jún. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Én zenét hallgattam végig, amikor jött a fájás hangosabbra vettem úgymond hasra feküdtem (tudjátok,az a 4kézláb összekuporodós póz) ésnyomtam a hasam...tudom nem szép dolog, de örültem ha azt a 40mp-et bírtam:)

Volt,hogy pár halk csúnya szó elhagyta a szám,utána eg próbáltam énekelgetni,mert az mindig megnyuftatott régen is ha fájt valamim:)Bejött mert teljesen elterelte a figyelmem és már csak azon kaptam magam,hogy nyomni kell:)

2010. jún. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Csendben jajjgattam a vége felé, amúgy nem kiabáltam.

A többi szobából hallatszott az ordítozás meg ilyenek. Mindenki másképp éi meg, van ainek ordítozva jó, van akinek csendben. Cikinek semmiképpen nem ciki, hiszen nagy fájdalomról van szó. Bizonyára a dokit idegesíti valamennyire, ha ott van melletted, te meg órákon át ordítasz, de megszokták már ők azt :)

2010. jún. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
57%

szia

hát bizony én is kiabáltam.vajúdás közben nem ,pedig nagyon nagyon erősek voltak a fájások fájdalomcsillapító nélkül szültem a szülésznő mondta is hogy ő nem szereti ha vki vinnyog mert egy anyuka mellettem visított, hát kössz szépen... a szülésnél a tolónyomásnál viszont már nagyon vinnyogtam állatira fájt sírtam is de amúgyis nehéz szülésem volt még mindíg nem tettem túl magam rajta pedig már 3 hónapja történt a lányom vákuummal született

szóval én is kiabáltam úgy fájt a végén persze bocsánatot kértem a szülésznőtől a kitöréseimért bár akkor már azt mondta ő nem haragszik..mert nincs roszabb a SZÜLÉSI FÁJADALOMNÁL...és...VALÓBAN NINCS MOSTMÁR TUDOM.. :-)

2010. jún. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Nem lesz rossz, tök jó lesz!:-) MEgszületik a babád!!

Nyilvn nem kell artikulátlanul kiabálni, lehet ezt kontrollálni.

Én nem kiabáltam, csak fujtattam és nyögtem, fájások alatt, de ez olyan kotrolállhatatlan hangos levegőkiáramlás volt.

Azt nem szeretik, ha valaki fájlaltatja magát.

2010. jún. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Egész jól tűrtem meg se nyikkantam, de amikor már két doki is nyomta ki a hasamból a gyereket, és azt mondták nyomjak, na akkor már ordítottam úgy fájt!
2010. jún. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Atyaég... jol megijesztettek...eddig nem féltem, de most.. már csak 36 nap van vissza. fel lehet valahogy készülni erre? tanácsok?
2010. jún. 15. 08:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!