Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha elfolyik a magzatviz,...

Ha elfolyik a magzatviz, azonnal be kell menni a korházba? Vagy van idö még lezuhanyozni stb.

Figyelt kérdés
tudom hogy elöre eshet a köldökzsinor stb.. csak kérdezem, 2 utcára lakom a korháztol..
2010. jún. 11. 10:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a kórházban felvétel után azonnal kötelező zuhanyzás van. Akkor is, ha előtte odahaza zuhanyoztál. Én este fürödtem, hajnalban folyt el a vizem. Mentőt hívtunk, mert én is féltem az előreeső köldökzsinórtól, és jól tette, mert még a ktolásra sem volt beilleszkedve a picim feje. felvétel után elzavartak zuhanyozni.
2010. jún. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem delutan 15-kor kezdett el folyni a magzatvizem. En fogtam magam es elmentem zuhanyozni sot hajat is mostam. A ferjem azt hitte megorultem. :) Mar ott toporgott, hogy menjunk ugy felt szegenyem. Ahol en szultem ott siman hazakuldenek vajudni, ha nem vagy kitagulva 3cm-t fuggetlenul attol, hogy megrepedt-e a burok vagy sem. A fertozes veszeljre meg csak 24 ora utan adnak valamit. Tudom, hogy furcsa de szerencsere mire en beertem mar teljesen ki voltam tagulva es jott is a baba.
2010. jún. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!