Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan kismama aki 6...

Van itt olyan kismama aki 6 hónaposan hozta világra a gyermekét?

Figyelt kérdés
Minden rendben volt, most is egészséges a babuci? Köszi előre is a választ.
2010. máj. 13. 10:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem 6, de 6,5 hónap-ra, de elég gáz, sokat tanultam, magamról, Istenről és a kitartásról. Most így visszagondolva életem egyik legmeredekebb időszaka volt, de erősödtem benne, 1,5 hónapot voltunk még kórházban. A gyerek járt dévény-tornára, teljesen egészséges, hall, lát, beszél és mozog, okos. Sokat hordoztam kendőben amíg bírtam, más mint a testvérei, kicsit távolinak érzem magamtól, de lehet hogy ilyen az egyénisége. Egyet viszont tudok, hogy nagyon szeretem és fogalmam nincs mit mondtam volna a testvérének, ha nem hozom haza a kórházból. Most 3 éves, egy kicsit kisebb, mint az átlag, de majd megnő.
2010. máj. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, nagyon távolinak éreztem már akkor is ezt az egészet, olyan volt, mintha látnám magam kívülről, amint teszem a dolgom és nem is velem történne meg, hanem csak álmodnék. Bíztam Istenben, hogy nem csap be, ha adta a kért gyermeket, akkor nem veszi el, nagyon sokat imádkoztam, hogy egészséges legyen. Amikor azt mondták, hogy lélegeztetőgépen van azt válaszoltam, hogy az jó, mert akkor kap levegőt. Most már kicsit reálisabban látom, hogy komoly életveszélyben volt, de Hála istennek ez az érzés akkor elkerült. Sokat meséltem neki, arról, hogy mi várja őt otthon és hogy mennyire szükségünk van rá. Félelmetes egy ilyen kis babát látni, főleg úgy hogy van már egy gyereked és tudod, milyenek az újszülöttek, hát ők nem olyanok. Akkor nagyon csúnya volt, de most ő a legszebb gyerekem, mások szerint is. Vannak jellegzetes koraszülött vonások, amik majd eltűnnek, de nála még látszik, ill. én tudom, hogy mit kell nézni: pl.: furcsán riadt a tekintete ha beteg. Amikor már kivehettem az inkubátorból, a látogatási idő alatt végig fogtam a mellkasomon. Szopizni csak itthon tanult meg, de 1,5 éves koráig szopiztattam, nem kellett neki tápszer.

Végülis örülhetek, hogy ilyet is láttam, mert gazdagabb lettem tőle, és a gyerekem egészséges, de valószínű nem ezt mondanám, ha nem az lenne.

2010. máj. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
bocsi az offért, de 02.47-es én megkönnyeztelek... kicsit beleéltem magam. itt alszik a gyönyörű kisbabám és megőőőrülnék, ha vmi baja lenne.
2010. máj. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Én 18 évvel ezelőtt 6 hónapra 92 dkg.mal jöttem a világra.. és alig adtak esélyt, hogy életben maradjak..

Anyunak elöttem volt egy 5 hónapos vetélése:( és utánam az öcsémet túlhordta..

2010. jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!