Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan kismama aki 6...

Van itt olyan kismama aki 6 hónaposan hozta világra a gyermekét?

Figyelt kérdés
Minden rendben volt, most is egészséges a babuci? Köszi előre is a választ.
2010. máj. 13. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Jó esélye van, de ilyenkor még nagyon fejletlen a tüdeje
2010. máj. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi, olvastam erről, hogy ilyen idősen már nagy esélye van az életben maradásra, de érdekelt volna, hogy van-e itt olyan anyuka, aki ezt végig is csinálta és elmesélné a történteket. Azért köszönöm.
2010. máj. 13. 11:09
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
En a sajat tortenetemet szeretnem elmeselni:en 6 honap 20 napra szulettem 1800 grammal, amikor az orvos meglatott azt mondta, hogy "ez a baba meg a jeg hatan is megel" es igaza is lett, hal'Istennek, mindenem ep, semmilyen karosodast nem szenvedtem a koraszuletes miatt.Rendesen fejlodtem, most is egeszseges vagyok es a tanulmanyi eredmenyeim is mindig jelesek voltak.Azt is mondhatom, hogy szerencses vagyok.
2010. máj. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszönöm, hogy leírtad a történetedet, további sok sikert kívánok az életben.:)
2010. máj. 13. 11:37
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

nekem a férjem született 6 hónapra.a doki azt mondta hogy nem biztos hogy megmarad.kb ugy 1,5 kg körül lehetett,majd visszaesett 1 kg alá,de megmaradt.szerencsére nem szenvedett semmilyen károsodást.ma már egy életerős 27 éves,és aki ránéz meg nem mondaná hogy előbb bújt ki a kelleténél.

Miért kérded egyébként?csak nem nálad is koraszülés gyanú van?

/S/

2010. máj. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

olvasom az előttem válaszolókat és belegondoltam, hogy 27 éve még nem volt ilyen fejlett az orvostudomány, szóval aki ma születik 6 hónapra, sokkal jobbak az esélyei!!!

anyukának meg: pozitív gondolatok egy egészséges gyermekről!!!

2010. máj. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Anyum keresztlánya született 6 hónapra 12 évvel ezelőtt. 90 deka volt és 36 cm. Mutattak róla képeket, ahogy az inkubátorban volt...hát eléggé durva látvány :( Szegény, nagyon soványka volt meg olyan kis fejletlen...de aki ismeri, az meg nem mondaná, hogy koraszülött volt. Olyan magas, meg jó húsos kislány :)
2010. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
előző vagyok: *aki nem ismeri -akart lenni :)
2010. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

szia. éppen ma reggel, a buszon egy ismerősöm mesélte hogy az ő unokája 6 hónapra született, 99deka volt és 37cm. októberben született és ma már 5,5 kilós, gyönyörű és utolérte a kis társait. egyébként ugye januárban született volna.


Esetleg nálad is fent áll a kockázat?

2010. máj. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
a barátnőm egy orvosi iba miatt 26 hétre szült,a kislány 1.15kg volt,s nagyon picúr.majd'3 hósan mehetett haza,ma már egy 7és fél éves,egészséges pimasz kislány,mellesleg ő volt a koszorúslányom,és majdnem olyan magas,mint én(158vagyok)már sok az esélyük hál'isten
2010. máj. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!