Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rossz indulat? Vagy tényleg...

Rossz indulat? Vagy tényleg igazuk van?

Figyelt kérdés
7 hete szültem császárral,mindenki lenéz, mert 3 nap vajúdás után kértem a császárt. Most akkor kevesebbnek érezhetem magam, mint aki természetes úton szült? Nagyon rosszul esnek a környezetem kritikái, de senki nem tudja mit éltem át 3 napig 5 perces fájásokkal, étel és alvás nélkül?
2010. ápr. 10. 16:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hős vagy. Nem semmi lehetett amit átéltél. Ha mégegyszer valaki megkérdezi hogyan szültél avval kezd, hogy három napot vajúdtál utána császár. Ha ezek után lenéz akkor vágd pofán. :-)Érdekes, egyik ismerősöm Svédországban szült, őt két nap vajúdás után császározták meg. Azt hinné az ember, hogy ezek a fejlettebb országok nem ilyen barbárok.
2010. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én csak fél napot vajúdtam, de így is a határán voltam annak, hogy császárért könyörögjek, nem is tudom felfogni, hogyan bírhattad ki ezt 3 napig?!


Amikor kritizálnak, akkor mit mondanak? Nem szó szerint tudnád idézni őket, mert baromira érdekelne!

2010. ápr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Először is az a fontos, hogy Te magadban hogyan dolgozod fel a saját szülés élményedet. Másodszor a legfontosabb az, hogy a kicsi babáddal minden rendben. Az én elvem az, hogy SOHA nem érdekel az, hogy mit mondanak mások... Inkább merülj el a boldogságban amit a kisbabád érkezése adott...
2010. ápr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Basszus azert 3 nap az kemeny, nekem szülessel cakle pakle volt 10 ora, de ebböl csak a szüles elötti 2 ora telt igazi fajasokkal elötte csak fajogatott, de en akkor azt hittem megpusztulok, nemhogy 3 nap utan...Amugy megnyugodhatsz tenyleg hös vagy, es bar en nem tudom hogy lettem volna rajta tul ha nem termeszetesen uton szülök, biztos nagyon bantott volna, de mast biztos nem szolnek meg ezert sosem, föleg igy. Ugyhogy nagyon büszke lehetsz magadra gratula es jo babazast!
2010. ápr. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
24%

Bocs a kérdésért, de miért indították?

Én sose engedtem volna, hogy mesterségesen próbálkozzanak indítani (mert ez az eredménye 99 %-ban), de biztos oka volt...

2010. ápr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
3 nap vajúdás?? Úristen! Az nemhogy neked is szar, de a babának sem normális! Hogy lehet, hogy kérni kellett, és nem automatikusan lett belőle császár... Amúgy pedig ne foglalkozz másokkal. A császár azért van, hogy az amúgy nem élné túl babák és anyák is egészségesen és boldogan éljenek tovább adott esetben, le kell sz@rni, ha ez bárkit zavar. Sok boldogságot!
2010. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

minden tiszteletem a Tiéd!! sajnálom, hogy mások nem így gondolják.... nemhogy kevesebbnek kellene érezned magad, hanem valóban hősnek!!!!!!

Gratulálok az egészséges babátokhoz!!!!!!! Most nem számít más, csak a Te "kis" családod!!!

2010. ápr. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz az ilyenekkel!A Ti egezsegetek szamit es semmi mas.

En ugyanigy jartam mint te csak en 36 orat vajudtam(ebbol 25 volt nagyon kemeny),tudom min mentel at.

Engem a vegen se csaszaroztak.Viszont mar alig volt erom nyomni,a gyerek rosszul volt fordulva es igy fogo lett a vege.

Ja es en is kulfoldon szultem(Kanada).

Az tuti,hogy a kovetkezot otthon szulom.

9 honapos kisfiu anyukaja

2010. ápr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Te atya ég!Minden elismerésem a tied.Nemhogy szégyenkezned kéne ez miatt hanem büszkének lenni,hogy ilyen sok idön át kibírtad a fájásokat.Aki bánt téged szivesen megmutatnám neki milyen is 3 napig vajúdni.Nekem 3 óra volt de majd meg haltam.
2010. ápr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én 24 órán keresztül vajúdtam,igaz én 15 percesekkel kezdtem és szép lassan tágultam,de ha még egy fájást ki kellett volna bírnom és megőrültem volna,nem hogy 3 napig...ne foglalkozz a rosszindulatú emberekkel,van úgy is belőlük elég.Senkinek semmi köze hozzá,hogy Te hogyan és mikor kérted a császárt,ez nem az ő testük és nem az ő szülésük volt!Ennyi!;-)

Boldog babázást!

2010. ápr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!