Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rossz indulat? Vagy tényleg...

Rossz indulat? Vagy tényleg igazuk van?

Figyelt kérdés
7 hete szültem császárral,mindenki lenéz, mert 3 nap vajúdás után kértem a császárt. Most akkor kevesebbnek érezhetem magam, mint aki természetes úton szült? Nagyon rosszul esnek a környezetem kritikái, de senki nem tudja mit éltem át 3 napig 5 perces fájásokkal, étel és alvás nélkül?
2010. ápr. 10. 16:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez hogy lehetett?

Hol szültél?

Mai magyar eü rendelet alapján, az anyára és a babára nézve is 24 óra burokrepedés nélküli, 12 óra burokrepedés utáni időt maximalizáltak

2010. ápr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
németben szültem,indított szülés lett volna,8 óránként kaptam a méhtágító zselét.Fájások voltak (elég rendesen) de nem tágultam.ha nem kérem a császárt,még tovább kísérleteztek volna a sz@r zseléjükkel
2010. ápr. 10. 16:48
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon durva!!!

Van aki ezután képes kritizálni???

Egyébként nálam 8 órán át próbálkoztak oxitocinnal, de nem tágultam, volt burokrepesztés is, hiába, és a 8 óra után megcsászároztak. El sem tudom képzelni milyen hely az, ahol 3 napig hagynak vajúdni...

2010. ápr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem is indítás volt zselével,de nem tágultam és császár lett.nagyon nehezen tettem helyre magamban,hogy nem rendes úton született meg a fiam.de a férjem mondta,örüljek,hogy egészséges és csak ezzel törődjek.nem figyelj senkire,aki a császár miatt lekicsinyel.ugyanolyan szülés ez is és végülis itt is a végeredmény számít.
2010. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Aki emiatt lenéz, annak kívánd, hogy élje át ugyanazt ugyanúgy 3 napig, mint amit te éreztél. És tényleg tedd hozzá, hogy Magyarországon kérés nélkül kötelezően megcsászároztak volna... A fafejű germánjai (gondolom, most is kinn vagytok?) Emiatt ne fájjon a fejed! Jó babázást!
2010. ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne törödj a környezeted véleményével! A jó anyaság nem azon múlik, hogy császárral vagy term.uton szültél!! Semmi köze hozzá! Az hogy hogyan kezeled, neveled fel a gyerekedet, na az minősít majd mint anyát. Ha ilyen miatt lesz bűntudatod, az csak hátráltat abban, hogy a gyerekre koncenrálj!
2010. ápr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj már! Akkor engem kivéeztek volna mert én már hamarabb kértem volna a császárt, ez tuti. Aki nem érti meg az nem emberből van!!! Ne foglakozz velük ez csak rosszindulat. Sajnos aki nem tudja szoptatni a gyermekét arra is csúnyán néznek sok esetben pedig szeritem vannak olyan esetek mikor nem tehet róla az anyuka. Ha valakinek nem tetszik az így járt. Ne vedd a szívedre mert még a tejed is elmehet ha ezen ennyire stresszelsz. Légy nagyon boldog hogy van egy gyönyörű egészséges babád és pont.

Vigyázz magadra és a csöppségre.

Egy 15 hónapos baba ancija

2010. ápr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem elítélendő, nincs joga senkinek megszólni téged!!!! A lényeg a baba, örülj neki!!

a taplókkal pedig próbálj meg nem foglalkozni!!

én napokon belül szülni fogok és azt gondolom,ha szükség lesz császárra, hát császározzanak, ha ettől jobb lesz a kisbabának és nekem!!

az a furcsa, aki minden 'indok' és probléma nélkül ragaszkodik a császárhoz már a terhessége korai szakaszától, mert fél a szüléstől...hiszen ez is egy műtét.

De vannak olyan esetek, amikor igenis szükség van rá és pont!

JÓ BABÁZÁST KÍVÁNOK!!!! :-)

2010. ápr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
amúgy szerintem egy hős vagy!!!! 3napig ki bírná így, most őszintén?!
2010. ápr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem hogy kevesebbnek, hanem többnek érezheted magad a 3 napi vajúdás miatt!!!! Megnézném azokat akik szidnak/lenézne téged emiatt!!!

Nem szeretnék császárral szülni, de ha muszáj lesz akkor muszáj! Azokat a nőket ítélem el, akik tényleg az elejétől fogva császárra készülne, mert félnek a fájásoktól... Vagy pl mostanában amerikábab divat lett, h 1 hónappal előbb megcsászározzák az anyát, h ne nagyon nyúljon meg a bőre... Na ezt sem engedném, de mindegy, ez az én véleményem... TE viszont egy HŐS vagy 3 napi vajúdással a hátad mögött!!! Sz@rd le mit mondanak, nézz a babádra, és tudni fogod, h megérte!!!

36 hetes km

2010. ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!