Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek igazuk van?...

Szerintetek igazuk van? Másnak is ennyire bele akarnak szólni?

Figyelt kérdés
Anyósom megjegyezte, hogy kicsit bántja, hogy nem kérünk soha tanácsot tőle és persze drága sógornőm még tele is tömi a fejét minden hülyeséggel, hogy mit csinálunk rosszul. (persze ő a tökéletes anyuka típus, de engem nem érdekel én foglalkozom az én picimmel ő is foglalkozna a sajátjával, miért mindig a miénkkel akar?)Miért beszéli tele rosszindulatúan anyósom fejét, mire jó ez neki? (amúgy a barátnőimnek is hasonló korú babájai vannak, tőlük szoktam kérdezgetni)
2010. jún. 20. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Ez csak rivalizalas.Tok felesleges, de csak 1 oka lehet:FELTEKENY!!Valamit biztos jobban csinalsz mint O :)

Nem kell vele foglalkozni!!Tudom, hogy nehez,de nalunk is van hasonlo...bar en keretlenul is kapom a tanacsokat...:S

Lepj tul a hulyesegein, ennel jobban ugy sem tudod megbantani, mint hogy tudomast sem veszel a faradsagos szarkavarasan.

Kar lesullyedni a szintjere, mert ugy is alul maradsz!


Jo babazast!!

2010. jún. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy bele akarnak szólni. Ha meg is hallgatok őket, nem vagy köteles megfogadni a kéretlen tanácsokat. Nekem is mikor elkezdi anyós, hogy szerinte... én már a szavába is vágok, hogy szerintem meg ez és kész. Én már nem hagyom magam. Ráadásul hülyeségeket dumál, nem is ismeri az unokáját, mert havonta egyszer ha látja, pedig itt lakik 5 percnyire, de neki mindig minden fontosabb. Szóval nekem az ilyen ne dumáljon, mert fogalma sincs az én gyerekem szokásairól stb. Ha normális a viszonyotok, szerintem mond meg neki kerek perec, hogy köszönöd, de majd ha szükséged lesz tanácsra, kérni fogsz, addig meg osztogassa csak a sógornődnek. A sógornőd meg tutira féltékeny, valószínű azért, mert te tényleg jobban csinálhatsz valamit.
2010. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy féltékeny, nincs mire, mindenük megvan ami nekünk is, sőt nekik több. Jobban tuti nem csinálok semmit, mert ugye ő a tökéletes mindenben, ahogy ő csinálja! Hát inkább az idegesíti, hogy nem bír úgy ugráltatni ahogy szeretne és nem hagyom magam kioktatni. Nem veszekszem vele, nagyon hozzá se szólok, úgy se lenne értelme, ha már túlzásba viszi a szarkavarást akkor a párom elmondja az anyjának az igazat, hogy nehogy már az ő pártjukat fogja vagy csináljanak amit akarnak, de minket hagyjanak békén. Akkor pár napig csend van! :D
2010. jún. 20. 11:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagy szerencséd van az anyósoddal, ha csak ennyit mondott:)) és ezt már azok után, hogy teletömték a fejét! :)

A sógornőddel ne törődj, van akinek lételeme a nyüzsgés, és hogy rá figyeljenek. Neki csak annyit mondj, hogy törődjön a maga dolgával, ez épp elég lesz:)

Anyóstól meg néha tanácsot kell kérni, akkor is ha nem kell az a tanács, mert jólesik neki, és nem érzi hogy felesleges.

2010. jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát márpedig én nem fogok az anyosomtol tanácsot kérni, látszolag ö a tökéletes de egy házban egy léakásban élünk, most 9 honapos terhes vagyok de még egyszer sem kérdezte meg hogy segitsen e vagy mit vásároltam esetleg hogy néz ki ababa szoba hogy hogy vagyok stb.. akkor ne adjon szülés után se tanácsot, söt jopbb ha nem is jön.. de lehet most hisztisnek hisztek, de akkor is ez a véleményem, ha eddig nem érdekelte..

pedig látszolag joban vagyunk.,.

2010. jún. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó: nem vagy hisztis, teljesen igazat adok neked!

De miért nem tűnik fel anyósomnak, hogy a sógornőm nevelésében is észre lehetne venni hibákat, szerintem nagyobbakat, mint nálunk, mondjuk én ezt nem emlegetem, max a férjemmel megbeszéljük, hogy ezt mi nem így szeretnénk, de nem áskálódok mint ő, de anyósom mégis őt jobban szereti, bár igaz én nem is nyalizok neki, megbeszélem vele amit kell,beszélgetünk másról is, rosszba se vagyunk, de felesleges köröket nem futok, nem telefonálgatok neki minden nap....bár mondjuk a mi szüleinknél lakunk átmenetileg és ők is eléggé meg akarják mondani, hogy neveljük, lehet ezért is érint érzékenyebbül bennünket ez a dolog. Már alig várom, hogy költözzünk, ahol csak 3-an vagyunk!

De azért örülök, hogy nem csak nekem vannak ilyen problémáim :P

2010. jún. 20. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!