Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyesek miért kötekszenek...

Egyesek miért kötekszenek másokkal, s gondolják azt csak nekik van igazuk?

Figyelt kérdés

Nagyon unom már azt hogy kérdezek valamit, s elkezdenek közben vitatkozni, vagy válaszolok tapasztalataim alapján, s nekem esik valaki, hogy már pedig az nem úgy van.

Inkább ne is írjanak azok a személyek!!!


2009. ápr. 22. 08:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj velem is ezt szokták csinálni!Kezdetben zavart mostmár nem érdekel!

Beírok egy kérdést ami nekem fontos és jönnek az okos anyukák....

2009. ápr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

hát ilyenek, mint a múltkor, 30hetesnek írom, hogy már lehetnek joslói (nekem is voltak),erre a következő (aki szintén 30hetes és neki bizony nincs josló fájása): 30hetesen még nem lehetnek ilyen fájások.

:S

ne foglalkozz velük

9hós kisfiú anyukája.

2009. ápr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem összességében a stílus nem tetszik. Hiszen azért vagyunk itt, hogy különféle tapasztalatainkat gondolatainkat megosszuk egymással. Ritkán találkozunk egybehangzó véleménnyel, hiszen különbözőek vagyunk, különböző mentalitással, különféle elvek szerint neveljük gyermekeinket. Ha eltérő vélemény van, azt jó lenne civilizált módon közölni...de ez sosem lesz így :-) Valóban szomorú, hogy segítséget kérsz itt, és olykor ehelyett "bunkózást" meg "hüjézést" kapsz.
2009. ápr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%
Na és ha valaki szerint nem úgy van, ahogy te gondolod és ezt le is írja, abban mi a baj? Neked is lehetne javasolni, hogy ne írj ha ezt nem tudod elvisdelni:)
2009. ápr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal van a baj hogy leírja a vélemnyét, mer egymástó tanulunk, hanem a stílus!!!!Tessék már vitázunk:)
2009. ápr. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom a 4. válaszoló által megütött stílusról írt a kérdező...
2009. ápr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Lányok, tényleg a hangnemmel van a baj. Jó a tapasztalatcsere, mindannyian tudjuk, hogy ahány terhesség, szülés, baba, helyzet, apuka, anyós.... annyi féle. Ha megosztjuk egymással a tapasztalatainkat, az jó. Csak a fentről beszélős, "kinek van igaza, ha nem nekem" stílus, az nem jó. Igazság is többféle van. Visszakanyarodva itt előttem pár hozzászóláshoz, pl. jóslófájás: egyikőtöknek volt 30. héten, másiknak nem. Akkor most én tagadjam azt is, hogy szülési fájdalom van? Merthogy nekem az sem volt. Azért "járok" ide, hogy lássam, tapasztaljam másokét is. Szeretnék még egy babát, és nem szeretnék olyan tudatlanul belefutni a dolgokba, mint először.

Ha meg egy-két ember arrogáns? Lelke rajta, ha jól érzi magát ettől. Én pl. a fentről dumásokat lepontozom. Még akkor is, ha igaza van. Mert ne másszon már bele mások lelkébe, ha nem muszáj.

2009. ápr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
A fentről dumásokat lepontozod? Szent isten, nem túl durva retorzió ez? :) Tönkreteszed az életüket.
2009. ápr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem néhányan itt komoly frusztrációval küzdenek, és a konfliktusigényüket próbálják kiélni ezen az oldalon. Sokan nem tartják be azt az alapvető szabályt sem, h' ne a válaszokra reagáljunk, hanem a kérdésre válaszoljunk. Attól, h' valakinek gyereke születik, az IQ-ja nem változik. Nekem is a stílussal szokott bajom lenni, nem azzal, ha valakinek más a véleménye, vagy a tapasztalata. Néha nagyon nehéz megállni, h' ne reagáljak egy-egy ostoba válaszra, de ilyenkor leírom, amit gondolok, majd kitörölöm. Ez alatt le is nyugszom.
2009. ápr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Jó taktika, ezúttal is ezt kellett volna tenned:)
2009. ápr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!