Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A foga miatt lehet ilyen...

A foga miatt lehet ilyen lázas, vagy másra gondoljak?

Figyelt kérdés
14 hónapos a kislányom,sosem volt lázas eddig.Tegnap kezdődött 37.8fok volt délben,estére felment 39.1 fokra.Kapott kúpott attól lement 38.3-ra,majd éjjel is ennyi volt,akkor is kúpot adtam neki.Most reggel megint 37.8 fok.Ma délután lesz orvos ,elviszem.Amúgy egyedül csak nyafis,és bágyadt.Nem tudom a foga miatt lehet e,vagy esetleg gondoltam a 3 napos lázra.A fog miatt mennyi ideig lázasak a babák?
2011. júl. 5. 06:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk vasárnap délután kezdődött, ugyanezek a tünetek, tegnap voltunk orvosnál. Fertőző torokgyulladása van. Nem köhög, nem folyik az orra, csak lázas, bágyadt, és kevesebbet eszik.

A fogzás miatt nincs láz. A fogzás miatt legyengült immunrendszer következtében támadhatja meg a szervezetét valamilyen betegség, ami lázzal is járhat.

2011. júl. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos nem a foga miatt. Mutasd meg dokinak. Ha torka tüdeje rendben, és más tünet nincs, akkor valószínüleg 3 napos láz. Várjatok még 2-3 napot (nálunk szerda estétől hétfő reggelig tartott, aztán pöttyök)addig ne adj semmit csak lázcsillapítót.


Eltérő hatóanyagú lázcsillapítókat adhatsz 4 óránként. Magas lázra pedig a cataflam csepp vált be nekünk leginkább, ettől 6-8 órára láztalan lett akkor is, ha más nem vitte le csak 1-2 órára.

2011. júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,most jól van,de 37.8 a láza.Délután megyünk a dokihoz.
2011. júl. 5. 10:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!