Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lázas babát (11 hónapos) ki...

Lázas babát (11 hónapos) ki lehet vinni sétálni?

Figyelt kérdés
Tegnap este volt lázas, ma még szerencsére nem. Deoki látta: fogzás miatt van, semmi más tünet nincs nála. Kimehetünk így sétálni?? Már hetek óta egyedül jár,és képtelenség benn tartani a lakásban. Nem esik, nem fúj, 10 fok körül van.
2011. okt. 15. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel fogzás miatt van és nem taknyos beteg, az idő sem rossz, egy 15-20 percre kivinném.
2011. okt. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lázas gyereket nem viszünk sétálni,akármi miatt van láz.neked jól esne a séta lázasan?
2011. okt. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
minr írtam, szerencsére ma nem volt lázas, de még hőemelkedése sem volt. A tegnapi láz miatt aggódom még egy kicsit, de így hogy ma nem volt semmi gond, szeretném kicsit kivinni a levegőre. Nyílván ha magas láza lenni, nem tenném. De jó kedvű,itt totyog most is a szobában, sikongat, beszélget, játszik.
2011. okt. 15. 12:13
 4/8 anonim ***** válasza:

"lázas gyereket nem viszünk sétálni"


Igen, de ma nem lázas.. Ha előző nap takonytól vagy bármi más ok miatt lett volna lázas, akkor persze hogy nem kéne kivinni, de a fogzás az más. Nekem pl. az egyik gyerekem a stressztől is belázasodott estére, volt egy kutyatámadásos eset és utána egy üvöltözős veszekedés a felelőtlen gazdival. Estére a gyereknek magas láza lett, másnaptól meg semmi baja... Ilyenkor nem kell a szobában tartani. Betegség az persze más tészta.

2011. okt. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocs hogy ezt mondom de fogzastol nincs laz, csak hoemelkedes, nekem is azt mondtak hogy a fogzastol lazas de a vegen fertozes lett belole.


A kerdesre valaszolva pedig , ha ma nem volt baja es jokedvu en biztos kivinnem :)

2011. okt. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha jókedvű, és nincs látható baja,szerintem nyugodtan kiviheted. Sőt, a levegő csak jót tesz.
2011. okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

második vagyok

a fogzás nem okozhat lázat,max. hóemelkedést.ha lázas,akkor a fogzás miatt legyengült szervezete elkapott valamit.úgyhogy én már csak ezért sem vinném ki

2011. okt. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
AZ enyém is 11 hónapos, múlt héten volt lázas, vagyis láz és hőemelkedés közti volt a hője, voltunk dokinál, megnyugtatott, hogy csak a fogzás, mert semmit nem talál! Másnap napközben semmi, estére újra láz-hőemelkedés közti hő! Végül harmadnap újra elvittem dokihoz, kiderült, hogy mégsem a fog volt az, hanem bekapott valami bacit, nem tudom mit, torok, fül nagyon csúnya volt neki! Csak én nem szeretem, hogy szinte fél éves kora óta mindenki mindent a fogára fog, hogy biztos attól! Ha nyűgös, az is a foga, ha nem alszik, az is a foga! Minden! Attól függetlenül ha most nincs láza, nem árt neki a friss levegő!
2011. okt. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!