Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet lázas, ha amúgy...

Mitől lehet lázas, ha amúgy semmi baja nincs?

Figyelt kérdés
1 éves kisfiam teljesen jókedvű, jó étvágyú, nem náthás, nem tűnik betegnek, de 38,3 a láza. Csak azért mértem meg, mert melegnek tűnt a séta után. De jól be volt öltöztetve. vol már nektek is ilyen? Mitól lehet?Reggel elviszem dokihoz, csak kíváncsi vagyok. Egyébként folyamatosan fogzik, de most pont nem nyálzik, alszik éjjel, szóval fura....
2011. okt. 9. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz,nem tudom mi lehet,lehet valami bujkál benne,de a fogzás lázat nem okoz,max hőemelkedést,puszi Neki:)
2011. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lányomnál is volt ilyen egyszer. Semmi nem látszott rajta, csak éjjel belázasodott. Elvittem orvoshoz és a torka volt piros.

Jobbulást nektek!

2011. okt. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd el, minél előbb!!!A kislányomnál is így volt. Nekünk hugyúti fertőzés lett a vége. Fogzás lázat nem okoz állítólag, de van aki szerint igen.Nehéz kiigazodni. Az én picurkámnak sem volt semmi más baja, és most tessék...Drukkolok hogy ne legyen semmi gond!
2011. okt. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!