Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 33 hetes vagyok mit tehetek...

33 hetes vagyok mit tehetek hogy ne féljek ennyire a szüléstől?

Figyelt kérdés

Az este bepánikoltam hogy mi lesz velünk majd,hogy fogom tudni megszülni a kisbabámat,rámjött a zokogás szegény férjem alig tudott megvigasztalni.Félek hogy valami rossz fog történni velünk,vagy nem tudom kinyomni a babát stb.

Epidurálisan szeretnék szülni,már beszéltünk is erről az orvosommal,szerencsére itt adható bármikor,mégis nagyon félek.Első babánk,el se tudom képzelni mi fog ránk várni.


2010. márc. 30. 07:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az elsőelőtt mindeki fél, ez normáis. én is rettegtem, de hidd el, közben amikor már megindul, nem fogsz, mert mással leszel elfoglalva. ott lesz a férjed, ez nagyon nagy segítség lesz! plusz ott lesz a z orvos meg a szülésznő, akik tudják a dolgukat, nem lesz semmi baja a babádnak. és bár ez most még hihetetlen, de hidd el, a neheze cak a szülés után jön. :))))

szóval félj csak nyugodtan, utólag majd jót mosolyogsz, ha visszaolvasod a kérdésed. :)))

könnyű szülést kívánok!

2010. márc. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,nagyon kedvesek vagytok!

Pár hét és kiderül milyen lesz,alig várom már hogy a kislányomat a kezemben tartsam majd,természetesen Ő mindent megér,remélem minden rendben lesz majd!

2010. márc. 30. 13:36
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

nyugodj meg! eleted legcsodalatosabb elmenye lesz es utana nagyon buszke leszel magadra es a baba az osszes fajdalmadat felejtetni fogja.

21 napja szultem(elso baba) es meg mindig a csoda hatasa alatt vagyok, en is rettegtem a szulestol, honapok ota vele almodtam. ennek ellenere egy olyan korhazat valasztottam ahol nincs epiduralis szules es nagyon orulok, hogy nelkule szultem, sokkal rosszabbra szamitottam! a parom jelenlete nekem nagyon sokat segitett! a baba bent nem marad, en 3 oran keresztul nyomtam ki es ontottek belem az oxitocint, de mar egyaltalan nem emlekszem semmilyen fajdalomra csak gyonyorkodok a kislanyunkban!

hidd el, hogy menni fog es utana nagyon boldog leszel, de addig se ezen stresszeld magad, hanem elvezd ki az utolso heteket es pihenj sokat!

drukkolok nektek! :-))))

2010. márc. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Igaz nem olvastam vegig a kommenteket, de az en velemenyem az, hogy nem fogsz ugy sem megnyugodni amig a kezedben nem tartod a babad.

Mindenki izgul szules elott meg az is aki nem az elso babajat varja.

Ez a normalis es termeszetes.

En konkretan be voltam sz.rva a szulestol, de amikor elfolyta a vizem csak vigyorogtam mint a vad alma :)

Alig fogod varni, hogy a kezedbe vahasd vegre a babad.

Tudom konnyu igy utolag beszelni.....de en is nagyon feltem, mert egy idegen orszagban szuletett a babam es a nyelvet sem beszelem jol.

Nagyon fejlett a magyar orvostudomany szoval ezert nem kell izgulnod.

Minden rendben lesz :)

Jo babazast es konnyu szulest kivanok :)

2010. márc. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:-)))
2010. márc. 30. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!